Exile Survival نام یک بازی حرفه ای و بسیار سرگرم کننده که در سبک  نقش آفرینی تقسیم بندی می شود و توسط شرکت معروف بازی سازی Pride Games برای مخاطبان اندروید طراحی و عرضه شده است. با دانلود گیم قدم در دنیای باستانی خواهید گذاشت تا جایی که در آن جنگ های بسیار بزرگ و سنگین میان گروه های مختلف شکل گرفته است و این جنگ ها دنیا او را به سمت نابودی می‌کشاند و بعد از تمامی درگیری‌ها دنیا دیگر شباهتی به دنیای گذشته ندارد.

همه چیز در آن تغییر کرده است تمامی موجوداتی که باقی مانده می‌خواهند که فقط به حیات و زندگی خود ادامه دهند و در این دنیای جنگ زنده بمانند به همین دلیل در سراسر این جهان به دنبال غذا و یک جایگاه مناسب برای بقا هستند شما در نقش یک مبارز حرفه ای هستید که باید به تنهایی قدم در این دنیای تاریک بگذارد دنیایی که در آن هیچ دوستی وجود ندارد و همه افراد دشمن هستند و می خواهند که هرچه سریعتر شما را نابود کنند.

دانلود Exile Survival 0.56.1.3209  – بازی بقا در دنیای تبعید شدگان اندروید

شما باید بتوانید در مقابل تمامی دشمنان ایستادگی کنید و در این جهان زنده بمانید یک پناهگاه برای زمان استراحت خودتان درست کنید آنجا از حمله دشمنان دور باشید با کمک وسایلی که پیدا میکنید سلاح های جنگی مختلفی بسازید و از آن‌ها در زمان حمله استفاده کنید .در هر مرحله از بازی سعی کنید که ویژگی‌های خود را ارتقا دهید و آن‌ها را پیشرفته تر کنید وسیله های جنگی مناسبی را به دست آورید تا بتوانید آیتم‌های مختلف بازی را پشت سر بگذارید تا سرانجام دنیا را از تمامی دشمنان خالی کرده و پیروز میدان های نبرد شوید.
اگر علاقه مند به بازی های ماجراجویی ونقش آفرینی هستید می توانید گیم را از وب سایت اندروید کده دانلود کنید و وارد دنیای باستانی تاریک شوید.