Abyssrium World: Tap Tap Fish یکی از بازی های جذاب و آرامش بخش از استودیوی بازیسازی FLERO Games است که به دلیل گیم پلی مناسب و منحصربفرد خود توسط ۵۰ میلیون نفر در سراسر جهان دانلود و اجرا شده است. این بازی برنده جایزه جهانی ایندیا درسبک سرگرم کننده و تفننی شده است که شما را با خود به جهان پر از آرامش زیرآب می برد.
اگر روزانه دچار تنش زیادی هستید اکنون بهتر است کمی از هیاهوی زندگی روزمره دور شده و استراحت کنید و با بازی نسخه جدید Abyssrium استراحت کنید! world دنیای زیر آب زیبایی در انتظار شما است.
در دنیای جدید زیر آب، یک اکوسیستم زیبا و گسترده اقیانوس در زیر امواج در انتظار شماست.
با استفاده از رنگ های پاستلی و حالت افقی صفحه گسترده ، برای دیدن مناطق جدید ، هر یک با موضوع منحصر به فرد خود ، گسترش دهید. برای ایجاد اقیانوس جادویی خود از تزئینات ویژه و همچنین مرجان و جلبک دریایی استفاده کنید. با انواع موجودات زیر آب دیدار کنید و از کلنی های خود که حباب های هوا تولید می کنند و خلوص را افزایش می دهند مراقبت کنید تا ماهیان شما در اقیانوس تمیز زندگی کنند. اگر اقیانوس را به مکانی تمیز و زیبا تبدیل کنید ، انواع مختلف ماهی برای بازدید به آنجا می آیند.

 
 
دانلود Abyssrium World: Tap Tap Fish 1.34 – بازی شهر زیر آب اندروید
 

ماهی های دوست داشتنی را پرورش دهید و آنها را دوست داشته باشید که اقلام موردی را برای شما در Explorations به دست آورند. یک بستر دریایی منحصر به فرد ایجاد کنید که مملو از مرجان های زیبا و انواع مختلف موجودات دریایی است! آیا آماده سفر به دنیای خارق العاده در زیر امواج هستید؟