Code Asylum یا بازی کد پناهندگی از سری بازی های RPG آفلاین ۳ نفره است که میتونید آنرا در سه کلاس جنگجو ، جادوگر و کمانداراجرا کنید، در اینجا بازیکن در یک دوره فانتزی قرون وسطایی نقش بازی می کند. جهان باز زیبا و سیاه چال بی نظیرانتظارتان را می کشد پس به عنوان یک قهرمان که مجهز به توانایی های خاصی همچون سوار شدن بر اسب و اژدهاست وارد میدان نبرد شوید.

شما میتوانید از میان مجموعه منحصر به فرد شمشیر افسانه ای ، سپر ، کمان ، میله و تفنگ یکی را انتخاب کرده ودر یک دنیای فانتزی ، پر از عصر جادو ، و سفر قصه و حماسی قرار بگیرید. ببینید چرا این بهترین بازی آندروید در جهان آزاد است.

پادشاهی آوانگا برای نسل ها در صلح با همسایگان خود زندگی کرده است ، که عمدتا در جنگ های تسخیر شده توسط پادشاهی های کوچک و امپراتوری های اطراف دست نخورده است. سربازان تنومند و شبکه ای از قلعه های مستحکم اصلی ترین وسیله برای دلسرد کردن مهاجمان است اما اکنون آرامش شهر دچار تغییر شده است.

دانلود Code Asylum 3.9 – بازی اکشن کد پناهندگی اندروید

مهمترین حکم مردم آوانگان اعتقاد آنها به پناهندگی و پناه دادن به امنیت هر کسی است که درخواست کمک می کند. “کد پناهندگی” از دیرباز حتی برای دشمنانی که درخواست حفاظت می کنند اعمال می شود: درخواست های آنها برای پناهگاه باید شناخته و مورد احترام قرار گیرد.

دومین مهمترین دستورات مردم آوانگان “قانون انتقام” است که خواستار جبران خسارات وارده به متجاوز با درد ، بدبختی و مرگ هزار برابر است. پایبندی به این قانون ، پادشاهی های بزرگتر را از خطر بروز درگیری آخرالزمانی بر حذر داشته است.

و چه اتفاقی می افتد که قانون پناهندگی با قانون انتقام در تعارض باشد؟ چگونه می توان نیاز به محافظت از دشمن را با نیاز به نابودی او سازگار کرد؟ این سوال شما برای تصمیم گیری خواهد بود …

جادوگر را جادوگرهایی می دانند که طلسم های قدرتمندی دارند ، اما از نظر جسمی غالباً به عنوان معامله ضعیف هستند. قدرت یک جادوگر بر اساس طوفان ، آتش و طوفان استوار است و می تواند در تسلط بر عناصر عالی عمل کند و می تواند ویرانی را به میل خود محک بزند. جادوگر زره سبک پوشیده و سلاح و لوازم جانبی جادویی به همراه دارد.