Merge Dungeon از بازی های جذاب در سبک نقش آفرینی است که تمامی ماجراهای آن در سیاهچال رخ می دهد و شما میتوانید با ساخت و طراحی و ادغام انواع سلاح ها با خزدگان و موجودات داخل سیاهچال نبرد کنید.

گیم پلی بازی ساده است. برای ادغام و به دست آوردن اسلحه ای با سطح بالاتر ، یک اسلحه را به سمت اسلحه مشابه بکشید. از آنجا که سلاح های جدید دارای آمار تصادفی هستند ، با سایر موارد مقایسه کنید تا از آنها استفاده راهبردی کنید. از ادغام سلاح ها و به طور هم زمان از سیاه چال های خزنده لذت ببرید! غرق در به روزرسانی قهرمانان RPG ، سنگ زنی و غارت اسلحه و شرکت در رویدادهای غافلگیر کننده شوید.

دانلود Merge Dungeon 2.6.0 – بازی نقش آفرینی ترکیب در سیاهچال اندروید

گیم پلی بازی همراه با سرگرمی های مختلف از جمله ادغام سلاح های قدرتمندتر است که شما میتوانید کم کم عناصرمختلف را ارتقا داده و انواع قهرمانان RPG را جمع آوری کنید.

در صورت نیاز باید ۲ سلاح را در یک سلاح سطح بالاتر ادغام کنید و یا سلاح ها را با انواع آمار تصادفی خرد و غارت کنید. تجهیزاتی مانند ۳ Heroes: Warrior ، Hunter و Sorcerer را به روز کنید. سیاهچال های تاریک عمیق را کاوش کنید و هیولاها را شکست دهید و با حوادث سیاه چال شدت بیشتری را تجربه کنید. بازی با بیش از ۱۰۰ تجهیزات مختلف و محتوای سیاه چال بر هیجان بازی اضافه می کند. پس مراحل مختلف را تکمیل کرده و سرانجام … دریابید که هنگام ادغام ستاره ها چه اتفاقی می افتد. اکنون بهتر است وارد Merge Dungeon شوید و خود را برای یک چالش هیولا آماده کنید.