Solo Knight از سری بازی های نقش آفرینی بسیار جذاب است که شما را با خود به جهانی زیبا و پر از حادثه می‌برد. این بازی اندرویدی که توسط استودیو بازی سازیshimmer games  و به صورت رایگان در گوگل پلی منتشر شده است. توانسته بیش از هزاران بار توسط بازیکنان جهانی دانلود و اجرا شود. شما قرار است در کنار بیش از ۱۰۰ هزار بازیکن جهانی به عنوان یک شوالیه شکست ناپذیر وارد بازی شده و مهارت های دفاعی خود را به معرض نمایش بگذارید.

دانلود Solo Knight 1.1.505 – بازی اکشن جالب “شوالیه تنها” اندروید

در این بازی آنلاین اندرویدی قرار است مهارت های خود را ارتقا داده و مناطق تحت تصرف خود را افزایش دهید و غنائم زیادی را جمع آوری کنید تا بتوانید تجهیزات نظامی جدید به روزتری را خریداری کرده و با دشمنانتان وارد نبرد شوید. هر یک از این تجهیزات که به دست می آورید نحوه عملکرد خاص خود را دارند که بسته به شرایط باید آنها را به کار گرفته و در میدان مبارزه پیروز شوید.

اگر می‌توانید ساکنان سرزمین هیولاها را شکست داده و تهدیدهایی که علیه آنها می‌شود را از بین ببرید پس دست به کار شده و پس از نصب جدیدترین نسخه بازی از وبسایت اندرویدکده به مناطق و مکان های مرموز و ناشناخته گذاشته و برای روبرو شدن با چالش های متفاوت خود را آماده سازید.