Sky Champ: Monster Attack نام گیم بسیار سرگرم کننده و جذاب که در دسته بازی های آرکید تقسیم بندی می‌شود و توسط شرکت بازی سازیSpirit Bomb برای کاربران عزیز طراحی و منتشر شده است. با شروع بازی وارد دنیای متفاوت و بسیار هیجان انگیز کهکشان ها می‌شوید که در آنجا نبردهای سنگین و نفس گیری در میان سفینه‌های فضایی در حال وقوع است که باید بتوانید سفینه های جنگی را که در کهکشان ها قرار دارند به کمک یک تیم بسیار حرفه‌ای از هیولاها و به وسیله اسلحه های مختلف و مجهز نابود کنید. در ابتدا یک گروه قدرتمند از هیولاهای مختلف جمع‌آوری کنید که در آن گروه هر هیولا ویژگی‌های خاص و منحصر به فرد خودش را داشته باشد.

دانلود Sky Champ: Monster Attack 6.5.1 – بازی آرکید قهرمان آسمان اندروید

شما بتوانید از آن‌ها در موقعیت های جنگی مختلف استفاده کنید. هر هیولا باید در این بازی یک اسلحه مخصوص به خودش را داشته باشد تا بتواند در استراتژی های هوشمندانه کارایی بسیار مفیدی داشته باشد و خیلی سریع هدف گیری و شلیک کند تا دشمنان زمانی برای عکس العمل نداشته باشند. هدف موجودات شیطانی که در کهکشان ها قرار دارند، نفوذ و وارد شدن به زمین است تا بتوانند تمامی کره‌ زمین را در اختیار بگیرند که شما باید در جنگ های پی در پی آن‌ها را شکست دهید و مانع از ورود هیولا به زمین شوید.

آیتم‌های متفاوتی در بازی قرار گرفته اند که بعد از پشت سر گذاشتن یک مرحله وارد مرحله دیگری می‌شوید که هر کدام از این مراحل دشمن های قدرتمند و سفینه‌های جنگی گوناگونی وجود دارند که می‌توانید با هم بهره‌مند شدن از نیروها و توانایی های مخصوص همه هیولاها و دشمنان را شکست دهید. اگر به این سبک از بازی علاقه مند هستید می‌توانید گیم Sky Champ: Monster Attack را از وب سایت اندروید دانلود کرده و با سیستم عامل اندرویدی خود لحظات سرگرم کننده ای را تجربه کنید.