Hashiriya Drifter جدیدترین بازی شرکت ژاپنی 狂った開発 者 که یک گیم بسیار مهیج و سرگرم کننده در سبک مسابقه ای قرار دارد و برای دستگاه اندرویدی تولید و منتشر شده است. ماشین سواری و دریفت همیشه یکی از بهترین و جذاب ترین بازی‌هایی است که توانسته مخاطبان بسیاری را به خود جذب کند سوال این است که چرا این گیم بسیار هیجان انگیز و فوق العاده است؟ جواب بسیار ساده است چون در این بازی ماشین های معمولی وجود ندارد و تمامی ماشین های آن از بهترین کمپانی های جهان در مدل‌ها و طرح های مختلف ساخته شده و همگی در این بازی جمع آوری شده‌اند و شما می‌توانید هر کدام از ماشین‌ها را مطابق با سلیقه شخصی خود انتخاب کنید و یک تجربه بسیار متفاوت از ماشین سواری داشته باشید همچنین در این بازی که به وسیله توسط شرکت ژاپنی ساخته شده‌است.

دانلود Hashiriya Drifter 2.1.20 – بازی مسابقه ای هاشیریا دریفت اندروید

ماشین های با سبک کلاسیک ژاپنی‌ هم در آن قرار دارند که می تواند شما را غرق در فضای زندگی ژاپنی کند تمام ماشین‌ها با بهترین گرافیک طراحی شده‌ و دارای یک شبیه سازی فوق العاده است که می‌توانند حس مسابقه واقعی را القا کند همچنین می‌توانید ماشین مورد علاقه خود را از اول بسازید و هر قطعه آن را مطابق با سلیقه خود در کنار یکدیگر قرار دهید تا نهایت اتومبیل مخصوص خود داشته باشید که هیچکس همتای آن را ندارد و به سادگی آن را شخصی سازی کنید تا وارد میدان مسابقه شوید.

از تمامی عملکردهای بازی مثل ترمز گرفتن، گاز دادن، به چپ و راست رفتن به وسیله دکمه های مجازی که در انتهای صفحه دستگاه نمایش قرار گرفته است ، استفاده کنید تا به خوبی ماشین مورد نظر خود را کنترل کنید و سرعت خود را ارتقا دهید. می‌توانید بازی شگفت انگیز Hashiriya Drifter را که با استقبال بی نظیر از سوی مخاطبان همراه شده است را از وب سایت اندرویدکده دانلود کنید و با نهایت سرعت وارد میدان مسابقه ماشین سواری شوید.