Crowd City از جدیدترین بازی‌های سرگرم کننده و جذاب شرکت VOODOO که در دسته بازی های تفننی قرار گرفته است و در همین مدت زمان کوتاه توانسته مخاطبان زیادی را به خود جذب کند و جزو پرطرفدار ترین بازی های اندرویدی باشد. زمانی که بازی را شروع می‌کنید وارد یک شهر بزرگ با ساختمان های بلند و خیابان‌های متعددی می‌شوید که در این شهرشلوغ مردم‌های زیادی وجود دارند که هر کدام از این مردم یک رنگ متفاوت دارند که بیانگر یک گروه خاص است. عده‌ای از مردم رنگ قرمز ،رنگ آبی و سفید دارند که به صورت گروهی به اطراف حرکت می کنند.

دانلود Crowd City 2.9.12 - بازی رقابتی شهرپر جمعیت اندروید

شما در نقش رهبر گروهی از مردم هستید که باید بتوانید مردم عادی را که با رنگ سفید مشخص شده‌اند به سمت گروه خود جذب کنید تا رنگ آن‌ها تغییر کنند. هرچقدر که بتوانید آدم های بیشتری را در کنار خود را نگه دارید و یک گروه بزرگ تر بسازید توانایی شما در نبرد با دشمنان نیز بیشتر می‌شود و زمانی که گروهی از دشمنان در مقابل شما قرار بگیرد به سادگی می توانید آن‌ها را جذب کرده و وارد گروه خود کنید تا همرنگ تمامی گروه شما شوند.

اما اگر تعداد مردم عادی که در گروه شما قرار دارند کمتر از حریفان باشند در رویارویی با دشمنان شکست می‌خورید و رنگ گروه خود را از دست می دهید و همرنگ دشمنان می شوید که باید سعی کنید با استراتژی های هوشمندانه هدف خود را تعیین کنید سپس به سمت دشمن‌های رنگی هجوم ببرید و در یک حمله غافلگیرانه به منطقه دشمن نفوذ کنید و تمامی آن‌ها را وارد گروه خود کنید و برنده بازی شوید. اگر از علاقه مندان به سبک بازی های رقابتی و تفننی هستید گیم Crowd City بسیار معروف و پرطرفدار که تا همین الان نتوانسته امتیاز عالی از گوگل پلی بدست آورد می‌توانید یک گزینه عالی برای اوقات فراغت باشد که وب سایت اندروید کده آن را برای شما مخاطبان همیشگی به صورت رایگان قرار داده است.