Match Masters  عنوان بازی بسیار جذاب و شگفت انگیز که در سبک بازی های پازلی و تفننی دسته بندی می شود که شرکت بازی سازی بسیار معروف Candivore آن را برای مخاطبان عزیز تولید و منتشر کرده است. بازی‌های در سبک پازلی همیشه هیجان‌انگیز و بسیار پرطرفدار بوده‌اند که می‌توانند تا مدت های طولانی شما را به خود سرگرم کنند. پازل هایی با شکل های مختلف و رنگ‌های جذاب در یک صفحه مستطیل از بالا به پایین حرکت می کنند که باید پازل هایی را که دارای شکل و رنگ یکسان هستند در کنار یکدیگر قرار بدهید تا امتیازهای برای شما ثبت شود، اگر تعداد پازل بیشتر از ۳ شود میزان امتیاز شما هم به همان نسبت افزایش پیدا می‌کند و این پازل ها به خودی خود حذف می شوند و با جورچین‌های دیگر جایگزین می‌شوند.

دانلود Match Masters 4.421 – بازی تفننی استادان مسابقه اندروید

اما تفاوت بسیاری این گیم با دیگر بازی های پازلی در آنلاین بودن و دو نفره بودن آن است که توانسته بسیار متفاوت و سرگرم کننده باشد. شاید برای شما سوال پیش بیاید که چگونه دو نفر می‌توانید پازل ها در کنار یکدیگر بچنیند؟ جواب خیلی واضح است. به صورت نوبتی و در یک زمان مشخص باید پازل ها را حل کنید و اگر مدت زمان شما به پایان برسد امتیازی به دست نمی آورید و نوبت فرد دیگری است تا پازل ها را حل کند و امتیاز بدست آورد و به صورت نوبتی و با رقابت های هیجان انگیز در کنار یکدیگر پازل ها را حل می کنید و می‌توانید رکوردهای جدیدی را برای خود ثبت کنید.

چون بازی به صورت آنلاین است واز تمامی جهان کاربرانی در آن شرکت می کند می تواند یک بازی فوق العاده رقابتی و مهیج برای شما باشد که در اوقات فراغت می توانید از آن استفاده کنید. اگر به سبک بازی های پازلی علاقه‌مند هستید گیم Match Masters بسیار متفاوت و دیدنی می‌تواند یک گزینه بسیار عالی برای شما باشد که آن را از وب سایت اندروید کده دانلود کنید و وارد دنیای رقابت شوید و یک رکورد عالی از خود ثبت کنید.