Driving Zone: Germany از جدیدترین بازی های کمپانی معروف AveCreation که در سبک شبیه سازی و ماشین سواری است و برای دستگاه های اندرویدی تولید و منتشر شده است. با شروع بازی انواع بسیار مختلفی از ماشین‌ها، مانند: ماشین هایی در سبک کلاسیک، مدرن، اسپرت، ماشین های مسابقه و حتی اتومبیل هایی که به تازگی در جهان تولید شدن در اختیار شما قرار می گیرد که هر کدام از این ماشین ها ویژگی های مخصوص خودش را دارد که با دیگر ماشین ها متفاوت است. مانند: رنگ ،شکل، صدای موتور، میزان سرعت و کیفیت آن که می‌توانید متناسب با سلیقه شخصی خود یکی از آن‌ها را انتخاب کنید و سپس وارد میدان مسابقه شوید.

دانلود Driving Zone: Germany 1.24.96 – بازی رانندگی در آلمان اندروید

بعد از انتخاب ماشین مورد علاقه خود در محیط های متفاوت رانندگی کنید و تجربه ماشین سواری در جاده های شلوغ و پرترافیک شهر آلمان و همچنین اتوبان‌های پرسرعت را داشته باشید و یا حتی فضا را تغییر دهید و در جاده هایی که از برف پوشیده شده اند که در آن‌جا با چالش هایی روبرو هستید، رانندگی کنید و زمانی که باران می آید سرعت خود را کنترل کنید و مراقب باشید اتومبیل به اطراف سر نخورد و تصادف نکند‌. در این بازی قابلیت رانندگی در شب و روز فراهم است که با تنظیم رانندگی در شب غرق در فضای نوری شوید که از ماشین ها و ساختمان ها تابیده می شود. با دیگر ماشین‌ها مسابقه بدهید و پا بر روی پدال گاز بگذارید و سرعت خود را افزایش دهید و حسابی مراقب کنترل ماشین باشید که به دیگر رقیبان برخورد نکند تا بتوانید به خوبی مسیر پایان را طی کنید و برنده مسابقه شوید.

با جمع آوری امتیاز و کسب رکوردهای جدید می‌توانید پول‌های بیشتری بدست آورید که به وسیله این پول‌ها در هر کدام از ماشین‌ها تغییراتی ایجاد کنید ویا اتومبیل‌هایی با مدل‌های جدیدتر را خریداری کنید و از آن‌ها در مسابقه های آینده استفاده کنید. اگر به سبک بازی های ماشین سواری علاقه مند هستید و دوست دارید که ضربان قلب شما بالا پایین برود و یک هیجان عالی را تجربه کنید پیشنهاد ما این است که هرچه سریعتر گیمDriving Zone: Germany  را از وب سایت اندروید کده دانلود کنید.