Best Fiends Stars نام بازی بسیار سرگرم کننده و جذاب که در دسته بازی های تفنگی تقسیم‌بندی می‌شود و شرکت بازی سازی  Seriouslt Digital Entertainment Ltd  آنرا برا علاقه مندان این سبک منتشر کرده است. وقتی گیم را شروع می‌کنید قدم در یک دنیای بسیار فانتزی و شگفت انگیز می گذارید که در آن سرزمین زیبا موجوداتی جذاب با چشم‌های بسیار درشت در میان تپه های سرسبز زندگی می‌کنند که در حل پازل های مختلف به شما کمک می کنند تا بتوانید به خوبی پازل هارا در کنار یکدیگر قرار دهید و رکورد های خود را جابه جا کنید.

دانلود Best Fiends Stars 3.2.8 – بازی تفننی بهترین دشمنان اندروید

هرکدام از این پازل ها دارای شکل‌های متفاوت و رنگ‌های بسیار چشم نوازی هستند. مانند: قطره های آب ،توت فرنگی های قرمز، گلهای زرد و شکل های دیگر که شما باید بتوانید حداقل ۳ تا از پازل هایی را که شکل یکسان دارند در کنار همدیگر بچینید تا آن ها به صورت خود به خود حذف شوند و پازل‌های بعدی از بالا به پایین حرکت کنند و امتیازهای به دست آورید و با افزایش امتیاز به مراحل بالاتر بازی می روید در این گیم حدود ۵۰۰ مرحله جذاب و فوق العاده سرگرم کننده طراحی شده است  که در هر مرحله از بازی با پازل‌های سخت تر و چالش های بسیار ویژه روبرو خواهید شد که می‌توانند بسیار هیجان انگیز و جذاب باشد.

همچنین از پازل ها برای افزایش قدرت تمرکز و سرعت خود استفاده کنید . دراین گیم می‌توانید از دوستان خود بخواهید با همراهی یکدیگر یک تیم حرفه ‌ای تشکیل دهید و به صورت آنلاین جورچین‌ها را در کنار یکدیگر بچینید و امتیاز بدست آورید و در رتبه های برتر جهان قرار بگیرید و حسابی از  بازی لذت ببرید. اگر به بازی پرطرفدار Best Fiends Stars علاقه مند هستید هر چه سریع تر آن را از وب سایت اندروید کده دانلود کنید.