Battle Bouncers یک بازی نقش آفرینی جذاب و سرگرم کننده است که داستان گروهی از عجیب ترین و خارق العاده ترین قهرمانان جهان گیم را رقم می زند.در این بازی شما باید تلاش کنید تا خطوط دفاعی دشمن را از بین ببرید و با ایجاد اتحاد و گروهی هایی از قهرمانان متفاوت، پیروز میدان های جنگ شوید. باید شلیک های دقیق و پشت سر هم به سمت دشمنان داشته باشید تا آن ها فرصت حمله دوباره به شما را پیدا نکنند و در همان دم از بین بروند. در بازی بیش از ۳۰ شخصیت متفاوت از نژاد های گوناگون انسانی، هیولایی و بیگانگان و… وجود دارند که می توانید هر یک از آن ها را به عنوان کارکتر خودتان انتخاب کنید با پیروزی هر چه بیشتر، امتیازاتی را برای شخصی سازی او بدست آورید.

دانلود Battle Bouncers 1.21.3 – بازی نقش آفرینی قهرمانان نبرد اندروید

راز پیروزی در این بازی تمرکز بالا و هدف گیری دقیق است. شما باید تلاش کنید تا با کمترین شلیک ها، بیشتر تعداد از دشمنان را از بین ببرید و بتوانید به یک فرمانده با لیاقت و شجاع در ارتش خودتان بدل شوید .شلیک شما می تواند از رعد و برق، آتش ، گردباد، جادو و طلسم و نور های نئونی باشند. هرچه سریع تر و راحت تر از سد دشمن عبور کنید انرژی بیشتری ذخیره می شود که همین امکان پیروزیتان را چند برابر خواهد کرد.

با پیروزی در هر مرحله و کسب امتیازات میتوانید برای کارکتر محبوبتان لباس و وسایل بخرید و یا با ارتقا قدرتش او را به بالای صدر جدول کارکتر های قدرتمند برسانید.اجرا این بازی نیازمند اینترنت است و همین شما را برای یک رقابت آنلاین و حقیق آماده خواهد کرد. اگر از بازی با هوش مصنوعی و برنامه ریزی خسته شده اید و می خواهید خودتان را با گیمر های با تجربه و واقعی محک بزنید قطعا بازی نقش آفرینی Battle Bouncers بهترین انتخاب برای شما خواهد بود.