Vikings: an Archer’s Journey از دسته بازی های اکشن است که با تلفیق تیراندازی و داستان های افسانه واکینگی،تجربه ای متفاوت را برای شما رقم خواهد زد. در این بازی شما در دنیایی سراسر مینیمالیت و آرتیستی غرق خواهید شد. شما باید در نقش کارکتری جسور اما گناهکار به نام نات بازی کنید. نات تیراندازی ماهر و باتجربه است که به دلیل یک اشتباه ندانسته موردخشم خدایان واکینگی قرار گرفته دوست با وفا و مهربان خود را که یک گرگ است، گم کرده و از او دور افتاده. حالا نات تصمیم دارد برای پیدا کردن دوست باوفا خود تمام سرزمین ها را زیر پا بگذارید و با تمامی اهریمنان در مسیرش بجنگد. در این بازی شما باید تلاش کنید تا به جای نات با هیولا ها بجنگید و آن ها را با تیرهای تیرکمانتان هدف بگیرید و از بین ببرید.

دانلود Vikings: an Archer’s Journey 2.6 – بازی اکشن متفاوت اندروید

استفاده از گرافیکی مینمالیست و موسیقی متناسب با فضا افسانه ای این بازی، باعث شده تا حس و فضایی متفاوت را برای هر گیمر و بازیکنی هدیه دهد. هر چه هیولا های بیشتری را خصوصاً به شکل دسته جمعی و گروهی مورد هدف قرار بدهید و بکشید، امیتیازات بیشتری کسب خواهید کرد. با کمک این امتیازات می توانید شخصیت و کارکتر خودتان را ارتقا ببخشید و برای او لباس و کمان های مناسب تهی کنید و یا قدرت دویدن و تیراندازی و ایمنی اش را افزایش دهید. فکر می کنید از پیدا کردن دوست با وفا خودتان بر خواهید آمد؟

اجرا این بازی بدون نیاز اتصال به اینترنت است. پس اگر در روز زیاد به انتظار می نشینید یا شغلی استرس زا دارید، همین حالا بازی Vikings: an Archer’s Journey را دانلود کنید تا نه تنها حوصله تان دیگر سر نرود، بلکه هیجان و سرزندگی به زندگیتان تزریق خواهید کرد.این بازی به گوگل پلی متصل خواهد شد تا با کسب امتیازات، رتبه جهانی گیم شما ارتقا پیدا کند. رتبه این بازی در گوگل پلی با محبوبیت ۴٫۳ از ۵ بوده است.