Gun Game – Arms Race بازیکنان را از سراسر دنیا به رقابت می کشاند. شما باید تلاش کنید در این دنیا، عادلانه ارتقا پیدا کنید. شما در مسابقاتی چند نفره با سلاح های یکسان شروع به جنگیدن و مبارزه خواهید کرد و هر چه بیشتر بازیکنان را بکشید، سلاح های بیشتری به دست می آورید و می توانید به مرحله بعدی بازی وارد شوید. در این بازی هیچ امکانی برای خرید و خرج پول واقعی نیست و تمامی ارتقا ها براساس مهارت و استعداد خود بازیکن است. از همین رو این بازی به یکی از عادلانه ترین بازی های اکشن و رقابتی بدل شده. شا باید تلاش کنید بکشید، وگرنه خود کشته می شوید.

دانلود Gun Game – Arms Race 1.69 – بازی اکشن آنلاین نبرد سلاح ها اندرویدالبته در صورت کشته شدن، بعد از چند دقیقه دوباره به این بازی بر میگردید و می توانید بازی کنید، اما تمامی سلاح های خود را از دست می دهید و سلاح اولیه بازی را به دست می گیرید.همچنین گرافیک کارتونی و فانتزی این بازی باعث شده  تا اجرا آن چندین برابر جذاب و دوست داشتنی شود و به خوبی گیمر را در فضا و داستان خود غرق کند.این بازی باا مراحل دشوار ولی عادلانه خود ، ساعت ها شما را به جالش می کشد. فکر میکنید با مهارت و دانسته هایتان، تا چه حد می توانید ارتقا پیدا کنید؟

با پیروزی در هر مرحله و کسب امتیازات میتوانید برای کارکتر محبوبتان لباس و وسایل بخرید و یا با ارتقا قدرتش او را به بالای صدر جدول کارکتر های قدرتمند برسانید.اجرا این بازی نیازمند اینترنت است و همین شما را برای یک رقابت آنلاین و حقیق آماده خواهد کرد. اگر از بازی با هوش مصنوعی و برنامه ریزی خسته شده اید و می خواهید خودتان را با گیمر های با تجربه و واقعی محک بزنید قطعا بازی اکشن و مهیج Gun Game – Arms Race بهترین انتخاب برای شما خواهد بود.