Aparat Filimo به شما این اجازه را خواهد داد تا به هزاران فیلم و سریال محبوب و مهیج تمام جهان وخصوصاً ایران درسترسی پیدا کنید. فیلم و سریال هایی که در دنیا به نمایش گذاشته می شود، با استفاده از اپلیکیشن های کابردی توسط کاربر ها استفاده می شود. اما مشکل این اپلیکیشن ها یکی وجود نداشتن زبان فارسی و دیگیری نبود سینما ایران است. فیلیم. یک اپلیکیشن کاربردی در صنعت سینمایی ، خصوصاً سینما ایرانی ست که به شما اجازه دیدن فیلم و سریال های محبوبتان را با زیرنویس و دوبله های با کیفیت ایرانی را خواهد داد و همچنین می توانید به بسیاری از فیلم و سریال های ایرانی را به سادگی دسترسی پیدا کنید و از تماشا آن ها لذت تام را ببرید.

دانلود Filimo 4.9.10 - برنامه فیلم و سریال آنلاین فیلیمو اندروید

کیفیت فیلم هایی که در فیلیمو گذاشته می شود بسته و براساس سرعت و قدرت اینرتنت شما تغییر خواهد کرد و همین باعث شده تا شما تمامی ویدئو ها را بدون توقف و وقفه ببینید.در این برنامه شما امکان جستجو انواع و اقسام فیلم های جهان داده می شود. همچنین دسته بندی هایی مبتنی بر سبک و ژانر فیلم هاست تا بتوانید فیلم های موردعلاقه و سلیقه خودتان را به راحتی پیدا کنید. میتوانید قبل از تمشاا فیلم و سریالی توضیحات داده شده آن را بخوانید و یا پیش نمایشو گالری تصاویر را مرور کنید. همچنین نقد و بررسی نیز وجود دارد تا تمامی نقاط ضعف و قدرت فیلم ها را متوجه شوید.

Aparat Filimo به شما فرصت دانلود فیلم و سریال ها را خواهد داد تا بدون نیاز به اینترنت در هر مکان و هر زمانی آن ها را تماشا کنید و همیشه همراهتان داشته باشید.اگر از برنامه های خارجی و نبود دوبله و زیرنویس های ایرانی خسته شدید، این برنامه کاربردی می تواند بسیاری از مشکلات شما سینما دوستان را حل و رفع کند.