Idle Fitness Gym Tycoon بازی جذاب در سبک ورزشی و تفننی ست که شما را برای مدیریت یک باشگاه آماده و به پادشاه یک امپراطوری ورزشی در خواهد آورد.به شما در ابتدا زمینی قدیمی با ساختمانی کهنه و بدرد نخور داده خواهد شد. باید تلاش کنید تا این ساختمان ویرانه را به یک باشگاه زیبا و پر از امکانات تبدیل کنید. برای اینکار لازم است تا با دقت و مهارت پولی که پس انداز کرده اید را در جایی درست خرج کنید و سپس ورزشکار برای باشگاه خودتان جذب کنید.سپس حق تعلیم و اشتراک خواهید گرفت که به پول شما می افزاید و با پول بدست امده می توانید باز امکانات بیشتری را فراهم سازید.شما همچنین یک مععلم تناسب اندام هستید و باید بر اساس شرایط و خصوصیات فردی هر ورزشکار به او رزیم مشخص و منحصر به فردی دهید و او را در لاغر و تناسب اندام یاری رسانید.

دانلود Idle Fitness Gym Tycoon 1.5.3 – بازی مدیریت باشگاه بدنسازی اندروید

در این باشگاه زمین های رزمی مهیجی وجود دارند که در ان دانشجو های رزمی دارید که به مسابقه با هم می پردازند، می توانید به تماشا این مسابقات بپردازید و از دیدن حرکات رزمی لذت ببرید و یا نکات منفی و اشتباه ورزشکار خودتان را یادداشت کنید تا بعداً به او متذکر شوید.اگر از بازی های مدریتی و تلفیق آن با بازی های ورزشی لذت میبرید، این بازی می تواند انتخابی مناسب برای شما باشد.

اجرا این بازی بدون نیاز اتصال به اینترنت است. پس اگر در روز زیاد به انتظار می نشینید یا شغلی استرس زا دارید، همین حالا بازی Idle Fitness Gym Tycoon را دانلود کنید تا نه تنها حوصله تان دیگر سر نرود، بلکه هیجان و سرزندگی به زندگیتان تزریق خواهید کرد.این بازی به گوگل پلی متصل خواهد شد تا با کسب امتیازات، رتبه جهانی گیم شما ارتقا پیدا کند. رتبه این بازی در گوگل پلی با محبوبیت ۴٫۳ از ۵ بوده است.