Cooking Battle یک بازی تلفیقی میان بازی های آشپزی و اکشن است که با استفاده از داستانی منحصر به فرد و خیالی توانسته محبوب بسیاری از گیمر ها شود. در این بازی شما با بازیکنان واقعی بر سر آشپز برتر رقابت خواهید کرد. باید تلاش کنید تا با استفاده از وسایل و مواد غذایی، غذاهای خوشمزه و رنگارنگ بپزید و در عین حال به مبارزات اکشن همراه با جلوه های ویژه بپردازید. در واقع بنظر می یاید تمام گیمر ها تشنه رقابت و اول شدن هستند. آن ها برای رسیدن به مقام نفر اول حاضرند هرکاری انجام دهند. شما باید تلاش کنید تا در بین این رقابت تنگاتنگ، پیروز میدان ش۰وید و جان سالم بدر آورید.

حتی میتوانید با اشخاص دیر هم گروه شوید با همفکری گروهی به موفقیت و پیروزی برسید. اگر آدم رقابتی هستید و از داستان های عجیب غریب و بامزه لذت می برید. همین حالا این بازی مهیج و متفاوت را دانلود کنید تا ببینید کی آشپز نمونه و برتر دنیای گیمر هاست. تا کجا می توانید و می خواهید برای بدست آوردن این مقام بجنگید/ در صورت پیروزی در هرمرحله از امیتازاتی بهره خواهید برد که به شما در شخصی سازی کارکترتان کمک خواهند رساند و کارکتر شما را بیش از پیش به سلیقه شما نزدیک خواهند کرد.

دانلود Cooking Battle! 0.9.4.3 – بازی اکشن نبرد آشپزی اندروید

اجرا این بازی نیازمند اینترنت است و همین شما را برای یک رقابت آنلاین و حقیق آماده خواهد کرد. اگر از بازی با هوش مصنوعی و برنامه ریزی خسته شده اید و می خواهید خودتان را با گیمر های با تجربه و واقعی محک بزنید قطعا بازی اکشن و آشپزی Cooking Battle بهترین انتخاب برای شما خواهد بود.این بازی به گوگل پلی متصل خواهد شد تا با کسب امتیازات، رتبه جهانی گیم شما ارتقا پیدا کند. رتبه این بازی اکشن و مهیج در گوگل پلی با محبوبیت ۴٫۲ از ۵ بوده است.