EverMerge یک بازی پازلی و ترکیب ست که با آیتم های شاد و سرزنده خود می تواند ساعت ها شما را مشغول و سرگرم به جورچین کردن آیتم ها در کنار هم کند. این بازی که ساخته شده توسط استادیو بازی سازی آمریکایی و بسیار فعال Big Fish Games است توانسته تحسین بسیاری از گیمر و بازیکنان را برانگیزد. شما در یک سرزمین جادویی و اسرار آمیز سفر خواهید کرد و مشغول ادغام و ترکیب سازی قهرمانان خواهید شد تا شر را برای بار دیگر از بین ببرید و خیر پیروز شود. کارکتر هایی که در این بازی هستند برگرفته شده از افسانه های قدیمی هستند، اما این کارکتر می خواهند از افسانه های گذشته دور و به انسان های امروزی در آیند. شما باید تلاش کنید با ادغام و تغییر آن ها را به خواسته شان برسانید.

در واقع این کارکتر های افسانه ای و قدیمی، شخصیت هایی هستند که اکثر آن ها را می شناسید. شخصیتی مثل زیبای خفته، سفید برفی، شنل قرمزی و … هر چه بیشتر قهرمانان ادغام کنید، از امتیازات بیشتری برخوردار خواهید شد که به شما در ساخت قلعه و خانه رویایی تان کمک خواهد کرد. شما باید تلاش  کنید تا با ادغام قهرمانان ایرادات و مشکلاتی که برایشان در دنیا امروزی ایجاد شده از بین برود. برای مثال زبیا ی خفته در دنیا امروز همیشه خواب آلود و معتاد قهوه است. فکر میکنید چگونه می توانید به او کمک کنید تا با این دنیا امروزی و مدرن کنار بیاید؟

دانلود EverMerge 1.49.0 – بازی پازلی ترکیب قهرمانان اندروید

با پیروزی در هر مرحله و کسب امتیازات میتوانید برای کارکتر محبوبتان لباس و وسایل بخرید و یا با ارتقا قدرتش او را به بالای صدر جدول کارکتر های قدرتمند برسانید.اجرا این بازی نیازمند اینترنت است و همین شما را برای یک رقابت آنلاین و حقیقی آماده خواهد کرد. اگر از بازی با هوش مصنوعی و برنامه ریزی خسته شده اید و می خواهید خودتان را با گیمر های با تجربه و واقعی محک بزنید قطعا بازی پازلی و ترکیبی EverMerge بهترین انتخاب برای شما خواهد بود.