Jewel Kraken: Match 3 Jewel Blast شما را با بازی های پازلی و جورچین های خود، به قعر اقیانوس و دریا خواهد برد تا در کنار بازی، از گرافیک رنگارنگ آن لذت را ببرید. در این بازی سعی شده تا در کنار حرکات پازل یو جورچین از شخصیت و کارکتر هایی استفاده شود که بسیار سرگرم کننده و بامزه هستند و ساعت  ها ذهن شما را به خود مشغول خواهند کرد. در این بازی جورچینی، نه تنها باید تمامی آیتم های شبیه را به شکل حداقلی سه تایی در کنار هم بچینید، بلکه باید این چیدمان را بسته به تعداد زمان و حرکاتی که دارید انجام بدهید. این به آن معناست که تعداد حرکات شما محدود است و شما باید بر اساس یک برنامه ریزی و نقشه از پیش تعیین شده تلاش کنید تا با کمترین حرکت، آیتم های بیشتر را در کنار هم بگذارید.

در این بازی به جز آنکه پازل و جورچین کردن از هدف های آن است، بلکه باید جواهرات غرق شده در اقیانوس را نیز پیدا کنید و با یافتن آن ها، از امتیازات بیشتری برخوردار شوید. با این امتیازات به مراحل بیشتری دست پیدا می کنید و صحنه های دیدنی جذابی را خلق خواهید کرد. این بازی ۹۰۰ مرحله متفاوت دارد که بعد از اتمام تمام این ۹۰۰ مرحله بالاخره هیولایی دریایی را با کمک منفجر کردن آیتم هایی که بهتان داده شده، از بین خواهید برد. فکر می کنید می توانید تا آخرین مرحله پیش بروید؟

دانلود Jewel Kraken: Match 3 Jewel Blast 1.8.0 – بازی پازلی هیولای دریا اندروید

اجرای این بازی بدون نیاز اتصال به اینترنت است. پس اگر در روز زیاد به انتظار می نشینید یا شغلی استرس زا دارید، همین حالا بازی Jewel Kraken: Match 3 Jewel Blast را دانلود کنید تا نه تنها حوصله تان دیگر سر نرود، بلکه هیجان و سرزندگی به زندگیتان تزریق خواهید کرد.این بازی به گوگل پلی متصل خواهد شد تا با کسب امتیازات، رتبه جهانی گیم شما ارتقا پیدا کند. رتبه این بازی در گوگل پلی با محبوبیت ۴٫۶ از ۵ بوده است.