Fruit Ninja Fight یک بازی اکشن و جالب و سرگرم کننده است که ساعت ها شما را مشغول خرد کردن و ضربه زدن با حرکاتی رزمی به میوه ها خواهد کرد. در این بازی شما با استفاده از شمشیر های نینجایی و وسایلی رزمی، به خرد کردن با سرعت و با دقت میوه ها مشغول می شوید. چیزی که در این بازی اهمیت دارد یکی سرعت و دیگری دقت است. شما باید تلاش کنید تا تمامی میوه های مورد نیاز مراحل گوناگون را به درستی خرد کنید و رکود خود و دوستانتان را بشکنید. برای اینکار باید با دقت به تمامی میوه ها نگاه کنید و سر وقت تمامیشان را خرد کنید.

دانلود Fruit Ninja Fight 2.36.0 - بازی اکشن  فروت نینجا اندروید

البته گاهی در بعضی از مراحل، اجازه خرد کردن میوه و وسایل خاصی به شما داده نخواهد شد برای همین باید مراقب باشید تا خراشی برای آن شی ایجاد نکنید و با دقت تنها آن چیزی که مد نظرتان است را ببرید. استفاده از گرافیکی جذاب و بامزه و همچنین ترکیب سرعت و دقت با همف باعث شده تا این بازی به یکی از معروف ترین و محبوب ترین بازی های اکشن و سرگرم کننده، در میان گیمر و بازکنان تبدیل شود. با اینکه این بازی نلاین است و شما تنها در صورت داشتن اینترنت می توانید استفاده کنید، اما آنقدر این بازی می تواند جذاب و اعتیاد اور باشد که ممکن است ساعت ها شما را بر صندلی تان میخکوب کند و مشغول برش میوه ها شوید.

اجرا این بازی نیازمند اینترنت است و همین شما را برای یک رقابت آنلاین و حقیقی آماده خواهد کرد. اگر از بازی با هوش مصنوعی و برنامه ریزی خسته شده اید و می خواهید خودتان را با گیمر های با تجربه و واقعی محک بزنید قطعا بازی اکشن و سرگرم کننده Fruit Ninja Fight بهترین انتخاب برای شما خواهد بود.