Mad Skills Motocross بازی مسابقه ای هیجانی ست که حرکات نمایش در آن بسیار واقع گرایانه طبیعی ست و همین می تواند تجربه ای نوین برای شما به ارمغان بیاورد. در این بازی شما باید تلاش کنید تا با سرعت و شتاب از تمامی رقبا های خود در مکان های متفاوت و گوناگون جلو بزنید.این بازی از یک گرافیک فول اچ دی و با کیفیت بهره می برد که همین کیفیت بالا و جزئیات قوی باعث شده تا بازیکن و گیمر در این دنیا خارق العاده ورزشی و هیجانی غرق شوند. تمامی حرکات نمایشی که در بازی مشاهده خواهید کرد شبیه سازی شده و آنالیز شده از حرکات واقعی ست و بدون کمترین نقص و ایرادی در این بازی تکرار می شوند.

دانلود Mad Skills Motocross 3 2.9.13 – بازی مسابقات دیوانه وار موتورکراس 3 اندروید

شما می توانید با دوچرخه و یا موتور خودتان بر سطح تپه ها بالا و پایین بروید و از ارتفاع ها بپرید تا آدرنالین را در تمامی رگ های خونی تان احساس کنید. همچنین با پیروزی و موفقیت در هر بازی به شما جوایزی داده می شود که با آن ها خواهید توانست، کارکتر خودتان را هرچه بیشتر شخصی سازی کنید و برایش لباس و وسایل جانبی فراهم کنید. می توانید لباس ف دستکش، کلاه و… برای کارکتر خود بخرید و یا قدرت و توانایی موتور و دوچرخه او را ارتقا دهید. فکر می کنید با تغییر کدام بخش از وسایل بازیکن، پیروزی او را تضمین خواهید کرد؟ اگر از بازی های ورزشی، خصوصاً موتورسواری های غیر قابل پیشبینی و مهیج، لذت می برید؛ این بازی بهترین انتخاب برای شما خواهد بود.

اجرا این بازی بدون نیاز اتصال به اینترنت است. پس اگر در روز زیاد به انتظار می نشینید یا شغلی استرس زا دارید، همین حالا بازی Mad Skills Motocross را دانلود کنید تا نه تنها حوصله تان دیگر سر نرود، بلکه هیجان و سرزندگی به زندگیتان تزریق خواهید کرد.این بازی به گوگل پلی متصل خواهد شد تا با کسب امتیازات، رتبه جهانی گیم شما ارتقا پیدا کند. رتبه این بازی در گوگل پلی با محبوبیت ۳٫۹ از ۵ بوده است.