Contacts Phone Dialer: drupe یک برنامه بسیار پرکاربرد برای مدیریت تمامی تماس ها و مسائل مرتبط به تلفن سیم کارت و پیام رسان آن است. با این برنامه شما به راحتی و بدون استفاده از هرگونه برنامه جانبی و اضافه می توانید شماره های دفترچه تلفن خودتان را ذخیره و مدریت کنید و با یک شماره گیری قوی و حرفه ای با هرکسی که می خواهید تماس برقرار کنید. شما امکان بلاک تمامی شماره های مزاحم و اضافه را خواهید داشت، همچنین می توانید از تماس های گرفته شده صدا ضبط کنید و از آن ها نگهداری کنید. این برنامه شما را از تمامی تماس های از دست رفته باخبر خواهد کرد و شما را همیشه هوشیار از وضعیت تماس های خود نگه می دارد. با این برنامه شما می توانید به بسیاری از ویژیگی ها و امکانات مورد نیاز تماس های حرفه ای، دسترسی پیدا کنید.

دانلود Contacts Phone Dialer: drupe 3.16.2.8-Rel - برنامه مدیریت تماس همه کاره اندروید

این برنامه با استفاده از کیبورد بزرگ، شماره گیری بسیار ساده و کاربردی کرده و همچنین میتوانید از گرافیک و صفحه های مختلف برای تزئین صفحه شماره گیر خود استفاده کنید آن را شخصی سازی کنید. این برنامه از هر دو سیم کارت، همزمان می تواند پشتیبانی کند و شما را از وضعیت هر دو سیم کارت مطلع سازد. امکان اضافه کردن هر شماره مزاحم و اضافه  ای در لیست سیاه وجود دارد و شما را از شر مزاحمت و ازار راحت خواهد کرد.

در صورتی که پیامی در دیگر برنامه هایی همچون واتساپ، مسنجر، تلگرام و… بگیرید، میتوانید از طریق این برنامه از آن ها نیز باخبر شوید و استفاده کنید. Contacts Phone Dialer: drupe از گزینه و امکاناتی میانبر برای شماره گیری سریع استفاده می کند و شما برای تماس گرفتن با شماره های اشناف نیاز به تایپ تمام شماره را نخواهید داشت.همچنین جستجو در بین مخاطبین بسیار ساده و سریع است و هرگز شماره ای را گم نخواهید کرد.