Bus Simulator : Ultimate بازی شبیه سازی شده از راندن اتوبوس های بزرگ و مدرن است که می تواند تجربه ای منحصر به فرد را برای شما به ارمغان آورد.در این بازی از یک گرافیک فوق العاده قویف سه بعدی و فول اچ دی استفاده شده و رنگ های آن بسیار واقعگرایانه و واضح هستند. استفاده از این امکانات باعث شده تا بازیکن و گیمر به خوبی در این بازی شبیه سازی شده غرق  شوند و راندن اتوبوس ها را به خوبی تجربه کنند. شما باید تلاش کنید تا با دقت و آرامش اتوبوس های خود را پر از مسافران کنید و به مقصد مورد نظر برسانید. ممکن است مسافرین شما آدم های بداخلاق یا مهربان باشند. این شما هستید که در تلاش برای رضایت آن ها خواهید بود.

دانلود Bus Simulator : Ultimate 2.1.6 – بازی شبیه ساز رانندگی با اتوبوس اندروید

شاید مجبور شوید ساعت ها به راندن در جاده و اتوبان ها بپردازید، در این صورت ما برای شما چندین ایستگاه رادیو سرزنده و شاد آماده کردیم تا شما را برای تمام طول شب بیدار نگه دارند و به خواب نروید. اتوبوس راندن تجربه این متفاوت نسبت به راندن اتوموبیل است و حتی گواهینامه آن متفاوت و سخت تر از گواهینامه اتوموبیل رانی ست اگر دوست دارید تجربه راندن مدرن ترین اتوبوس ها را داشته باشید، این بازی شبیه سازی شده فوق العاده را از دست ندهید و از گرافیک ظریف و با جزئیات آن حداکثر لذت را ببرید.

اجرا این بازی بدون نیاز اتصال به اینترنت است. پس اگر در روز زیاد به انتظار می نشینید یا شغلی استرس زا دارید، همین حالا بازی شبیه سازی شده Bus Simulator : Ultimate را دانلود کنید تا نه تنها حوصله تان دیگر سر نرود، بلکه هیجان و سرزندگی به زندگیتان تزریق خواهید کرد.این بازی به گوگل پلی متصل خواهد شد تا با کسب امتیازات، رتبه جهانی گیم شما ارتقا پیدا کند. رتبه این بازی در گوگل پلی با محبوبیت ۴٫۰ از ۵ بوده است.