Car Crusher یک بازی آرامش بخش و ساده است که هر کسی بدون هیچ مهارتی ، با له کردن ماشین ها می تواند از اجرا این بازی تفننی لذت ببرد. در واقع این بازی بدون داستان و روایی منحصر به فرد و بخصوص است و تنها برای سرگرمی و خصوصاً پرکردن زمان های خالی و بیحوصلگی ست. اگر شما نیز جز آن دسته از انسان هایی  هستید که از تخریب و خرد کردن اشیا لذت میبرید، این بازی متناسب با خصوصیت اخلاقی شماست. در این بازی به شما یک ماشین عظیم و پرقدرت داده خواهد شد. این ماشین اعظیم هوشمند، تمامی ماشین هایی را که زیر پرسش قرار می گیرد را له و خرد می کند و به شکل قطعاتی کوچک و فشرده مکعبی تبدیل می کند شما می توانید تمامی این اتفاقات را با سرعت آهسته ببینید.

دانلود Car Crusher 2.0.0 – بازی تفننی نابودگر ماشین ها اندروید

از صدای خرد شدن خوشتان می آید؟ دلتان می خواهد درهم شکستن انواع و اقسام اتوموبیل و خودرو ها را ببینید؟ فرقی نمی کند تخریب چه ماشین را دوست داشته باشید، از تیریلی های ۱۸ چرخ گرفته تا اتوموبیل ها شخصی و کوچک، همه این ها را با کنترلی که در دستتان خواهیم داد، می توانید خرد کنید و به تخریبشان خیره شوید. از آنجایی که این بازی سرگرم کننده بدون رقابت، مدریت و مراحل بخصوص است، میتواند آرامش را برای شما به ارمغان بیآورد. آن هم در هر شرایط روحی، چه تمرکز داشته باشید چه نه، این بازی همیشه می تواند یک راه کسب آرامش خوب برای شما باشد. همچنین استفاده از یک گرافیک قوی و سه بعدی در این بازی باعث شده تا این حس آرامش را بیش از پیش بتوانید دریافت کنید و از انجام و اجرا بازی نهایت لذت را ببرید.

اجرا این بازی بدون نیاز اتصال به اینترنت است. پس اگر در روز زیاد به انتظار می نشینید یا شغلی استرس زا دارید، همین حالا بازی Car Crusher را دانلود کنید تا نه تنها حوصله تان دیگر سر نرود، بلکه هیجان و سرزندگی به زندگیتان تزریق خواهید کرد. رتبه این بازی در گوگل پلی با محبوبیت ۳٫۹ از ۵ بوده است.