Fancy Cafe – Decorate your restaurant یک بازی سرگرم کننده در سبک بازی های مدیریتی و تفننی ست که به شما اجازه ساخت کافه رویایی خود را خواهد داد.در این بازی شما باید تلاش کنید تا با جورچین کردن آیتم های خوش رنگ و جذاب این بازی ، رستوران خودتان را بازسازی و نو کنید. این آیتم ها که از گرافیکی شاد استفاده کرده اند، متشکل از میوه و سبزیجات هستند. شما در واقع از این میوه و سبزیجات برای پختن و تهیه غذا ی کافه تان استفاده می کنید. شما نقش دختری را ایفا خواهید کرد که بسیار تلاش می کند تا کافه رویایی خودش را از یک ساختمان کهنه و قدیمی، بسازد. برای اینکار باید امتیازات و پول کافی داشته باشید، پس بازی های جورچین و پازلی را انجام می دهید و با مدریت درست آن ها را برای بازسازی و نو کردن کافه خرج خواهید کرد.

شما می توانید وسایل همچون گاز و کابینت و میز های جدید برای کافه خود تهیه کنید یا رنگ دیوار آن را تغییر بدهید و کف کافه را تماماً پارکت کنید. فکر می کنید با بازسازی کدام بخش کافه مشتریان بیشتری را جذب خواهید کرد؟ راز موفقیت در این بازی تلاش و کوشش بسیار است. همچنین باید با یک برنامه از پیش تعیین شده، به بازسازی رستورانتان مشغول شوید تا پولتان را در جای اشتباهی خرج نکنید و بعداً پشیمان نشوید.

دانلود Fancy Cafe 4.8 – بازی مدیریتی کافه رویایی اندروید

با پیروزی در هر مرحله و کسب امتیازات میتوانید برای کارکتر محبوبتان لباس و وسایل بخرید و یا با ارتقا قدرتش او را به بالای صدر جدول کارکتر های قدرتمند برسانید.اجرا این بازی بدون نیاز اتصال به اینترنت است. پس اگر در روز زیاد به انتظار می نشینید یا شغلی استرس زا دارید، همین حالا بازی Fancy Cafe – Decorate your restaurant را دانلود کنید تا نه تنها حوصله تان دیگر سر نرود، بلکه هیجان و سرزندگی به زندگیتان تزریق خواهید کرد.این بازی به گوگل پلی متصل خواهد شد تا با کسب امتیازات، رتبه جهانی گیم شما ارتقا پیدا کند. رتبه این بازی در گوگل پلی با محبوبیت ۴٫۳ از ۵ بوده است.