Levelhead شما را به یک دنیا سخت گیر اما اکشن و هیجان انگیز با ربات های منحصر به فرد خود، دعوت می کند. رابت خود را طراحی و بسازید. این بازی که از یک گرافیک دو بعدی و جذاب استفاده می کند شما را به استخدام یکی از معتبر ترین شرکت های کهکشانی در می آورد. این شرکت با اعتباری ۱۰۰ ساله است که تمامی مشتریان آن ابدی و راضی هستند. شما باید مراقب باشید تا تمامی بسته ها را به موقع و به سلامت به مقصد برسانید وگرنه مشتری ها ناراضی خواهند شد و به شما امتیاز موردنیاز را نخواهند داد و شما اخراج می شوید. برای رسیدن به این خواسته و شکست رکورد نفرد اول، باید خارق العاده ترین رباتی را که دوست دارید طراحی کنید و سپس با ابزاری که به شما می دهند آن را بسازید.

دانلود Levelhead 10.0.38 – بازی اکشن ربات بسته رسان اندروید

بعد از تهیه ربات شما باید او را آموزش دهید تا به درستی و خوبی کاری که می خواهید را انجام دهد.در صورتی که از ربات خود راضی بودید، میتوانید به یک ساخت و تولید انبوه دست بزنید و هزاران ربات مشابه را بیآفرینید تا شما را به رسیدن هدفتان نزدیک تر کنند. همچنین شما رتبه دیگر بازکنان را خواهید دید و می توانید تلاش کنید تا به رتبه اول برسید. برای اینکار ۹۰ مرحله با سطح دشواری متفاوت فراهم شده. بالاترین امتیازات را بگیرید و به یک افسانه تبدیل شوید.

اجرا این بازی بدون نیاز اتصال به اینترنت است. پس اگر در روز زیاد به انتظار می نشینید یا شغلی استرس زا دارید، همین حالا بازی Levelhead را دانلود کنید تا نه تنها حوصله تان دیگر سر نرود، بلکه هیجان و سرزندگی به زندگیتان تزریق خواهید کرد.این بازی به گوگل پلی متصل خواهد شد تا با کسب امتیازات، رتبه جهانی گیم شما ارتقا پیدا کند. رتبه این بازی در گوگل پلی با محبوبیت ۴٫۵ از ۵ بوده است.