Family Locator – GPS Tracker Premium با این برنامه هرگز هیچ یک از اعضا خانواده شما گم نخواهند شد و شما می توانید به شکل همزمان آن ها ردیابی کنید. این برنامه یک شبکه همزمان و متصل برای تمامی اعضا حلقه هایی ست که مشخص می کنید. شما می توانید دوستان نزدیک خود را، همکاران، فامیل درجه یک و فامیل دور خود را در دسته های جدا جدا قرار دهید و با هر یک از آن ها به شکل همزمان و یک جا با حفظ حریم شخصی صحبت کنید. برای اینکار تنها کافیست تا حلقه خود را انتخاب کنید و سپس به صورت رایگان و به سادگی با آن ها به گپ زدن مشغول شوید.همچنین با این برنامه می توانید مکان دقیق تمامی اعضا حلقه ها را بر روی نقشه خود ببینید و در صورت لزوم با آن ها تماس بگیرید و به قرار ملاقات بروید.

دانلود Family Locator 24.12.0 – برنامه ردیاب اعضای خانواده اندروید

با این برنامه دیگر هرگز گوشی ربوده نخواهد شد و فردی گم نمی شود. کافیست نقشه خود را باز کنید، تا فرد مورد نظر را پیدا کنید و گوشی دزدیده شده را پس بگیرید.این برنامه پر امکانات و مفید، می تواند خیال شما را در برابر کودکنتان راحت سازد تا بتوانید در هر لحظه از احوالات آن ها با خبر شوید. زمانی که به یکی از اعضا حلقه نزدیک می شوید، گوشی شما آلارم خواهد زد و شما را مطلع می سازد. همچنین به شما امکان منع مکان هایی را برای دیگر اعضا داده می شود. به این صورت که در صورتی که آن ها وارد به آن مکان مذکور شوند یا حتی نزدیک شوند،این برنامه برای شما پیام خواهد فرستاد.

همچنین هر وقت که نیاز ببینید و بخواهید می توانید از این حلقه ها بیرون بیایید تا با حفظ حریم شخصیتان، کسی از جا و مکان شما باخبر نشود و هر زمان که نیاز بود دوباره وارد شوید. در برنامه Family Locator – GPS Tracker Premium ایمنی و حفظ حریم شخصی مهم ترین اصل است.