Smart Clean: Free Junk Cleaner Log Cache Duplicate Pro بهترین برنامه پاک کننده فایل های غیر ضروری و خالی سازی حافظه گوشی ست. با این برنامه شما از شر هر فایل بیخود و اضافه بدون نگرانی و از دست دادن فایل های موسیقی، فیلم، عکس و برنامه ها خواهید بود. تمامی برنامه هایی که به شکل پنهانی نسب شده اند و پوشه ایجاد می کنند پاک میشوند. همچنین شما می توانید فایل های خود را در درون لیست های سیاه قرار دهید تا در صورت به وجود آمدن دوباره پوشه های مشابه به سرعت حذف و حافظه شما را خالی کنند. شما می توانید فایل های پنهانی و مخفی که در گوشی تان را دارید در لیستی قرار دهید تا در برابر پاک شدن از آن ها حفاظت کنید.

دانلود Smart Clean: Free Junk 1.19.10 – ابزار حذف فایل اضافی اندروید

در صورتی که از یک پرونده و پوشه برای مدت زیادی استفاده نکردید به شکل هوشمند پاک خواهد شد. البته می توانید فایل هایی که قدیمی ولی واجب هستند را در لیست ضروری ها قرار دهید و یا با تهیه نسخه پشتیبانی توسط همین برنامه، از ماندگاری همیشگی آن ها اطمینان حاصل نمایید. با این برنامه حذف و یا کپی فایل ها چندین برابر راحت تر خواهد شد. از خصوصیات منحصر به فرد Smart Clean: Free Junk Cleaner Log Cache Duplicate Pro استفاده از هوش مصنوعی و مکانیزم اتوماتیک آن است. همچنین در صورتی که برنامه ای را پاک بکنید، پوشه های موقت آن از بین می روند.می توانید تمامی پوشه های خالی بیهود را پاک و حذف کنید و یا گزینه اتوماتیک بودن را فعال سازید.

استفاده از این برنامه بسیار ساده و تنها با کلیک کردن بر چند گزینه مشخص و معمول است، سپس فایل های دورن گوشی شما اسکن خواهند شد و در صورت غیر ضروری بودن از گوشی حذف می شوند. در صورتی گوشی تان بدون وجود برنامه بخصوصی، پر شده و نیاز به خالی کردن حافظه آن دارید، این برنامه شما را به خواسته تان خواهد رساند.