Stickman Party بازی ای در سبک بازی های سرگرم کننده است که با آن می توانید ساعت ها در مهمانی مشغول و به رقابت با دوستان خود بپردازید. در این بازی شما آرشیو و کالکشنی کامل از انواع بازی های ۱ تا ۴ نره دارید که می توانید با آن ها با هر فردی و با هر سلیقه ای، به بازی مشغول شوید. کافی ست تا بازی موردعلاقه خودتان را انتخاب کنید و تعداد بازیکنان را مشخص، تا رقابت شما آغاز گیرد. همچنین این بازی را نه تنها به شکا جمعی، بلکه تک نفره و منفرد نیز می توانید اجرا کنید. این به آن معناست که شما درخلوت خود می توانید تمام بازی ها را امتحان کنید تا در آن ها تبحور بیابید و با تجربه شوید تا برنده تمامی مسابقات کسی جز شما نباشد.

دانلود Stickman Party 2.3.8.3 – مجموعه بازی پارتی آدمک ها اندروید

برای همه ما پیش آمده که در مهمانی ای باشیم و حوصله مان سر رود و یا دنبال سرگرمی و بازی باشیم تا در کنار هم بخندیم و بازی کنیم، اما پیدا کردن آن دشوار و وقت گیر بوده باشد. این بازی با کالکشن خود که به طور مرتب آپدیت و به روز رسانی می شود. توانسته تمامی خواسته های اینچنین را برطرف کند. وارد دسته بندی های بازی شوید تا سبک و ژانر مورد علاقه خودتان را انتخاب کنید و باهوش ترین و قدرتمند ترین بازیکن را در میان خود بیابید.

اجرا این بازی بدون نیاز اتصال به اینترنت است. پس اگر در روز زیاد به انتظار می نشینید یا شغلی استرس زا دارید، همین حالا بازی Stickman Party را دانلود کنید تا نه تنها حوصله تان دیگر سر نرود، بلکه هیجان و سرزندگی به زندگیتان تزریق خواهید کرد.این بازی به گوگل پلی متصل خواهد شد تا با کسب امتیازات، رتبه جهانی گیم شما ارتقا پیدا کند. رتبه این بازی در گوگل پلی با محبوبیت ۴٫۳ از ۵ بوده است.