Clean Road یک بازی آرکید پرطرفدار است که با استفاده از یک مکانیزم متفاوت توانسته از محبوبیت زیادی بین گیمر ها برخوردار شود.در این بازی محبوب شما باید تلاش کنید تا با یک ماشین برف روب، تمامی برف ها و موانع را از خیابان پاک کنید تا دیگر ماشین ها بتوانند به راحتی و آسودگی ، بدون تصادف و خطر لغزیدن، از این خیابان عبور کنند و به شما امتیازاتی را بدهند. این بازی که ساخته شده توسط استادیو محبوب بازیسازی SayGames در سبک بازی های آرکید است، توانسته با استفاده از یک گرافیم مهیج و زیبا، تجربه ای منحصر به فرد را برای بازیکنان خود رقم بزند. در این بازی شما باید راه را برای ماشین ها باز کنید. ماشین هایی متفاوت و رنگارنگ پشت شما صف کشیده اند تا برایشان راه را باز کنید و بتوانند سر وقت و به سلامت به محل موردنظرشان برسند.

دانلود Clean Road 1.6.51 – بازی آرکیدجاده صاف کن اندروید

هر چه بیشتر برف ها را بروبید و اتوموبیل ها از شما راضی باشند از امتیازات و سکه های بیشتری برخوردار خواهید شد. با کمک این سکه و جوایز می توانید قدرت برف روب خودتان را ارتقا دهید و با سرعت و کیفیت بیشتری را برف روبی کنید. همچنن می توانید خیابان شهر های متفاوتی را آنبلاک کنید تا از دیدن مناظر جدید و زیبا در کنار کار و شغل سخت و مهم خودتان لذت ببرید. تنها کافی ست انگشت خودتان را بر روی صفحه گوشی بکشید تا راهی را به درستی و تمیزی برای اتوموبیل های پشت سرتان باز کنید.

اجرا این بازی بدون نیاز اتصال به اینترنت است. پس اگر در روز زیاد به انتظار می نشینید یا شغلی استرس زا دارید، همین حالا بازی Clean Road را دانلود کنید تا نه تنها حوصله تان دیگر سر نرود، بلکه هیجان و سرزندگی به زندگیتان تزریق خواهید کرد.این بازی به گوگل پلی متصل خواهد شد تا با کسب امتیازات، رتبه جهانی گیم شما ارتقا پیدا کند. رتبه این بازی در گوگل پلی با محبوبیت ۴٫۲ از ۵ بوده است.