Groove Planet شما را به رقصیدن و شادی کردن دعوت می کند. این بازی مهیج در سبک بازی های موزیکال است و داستان آن هر بازیکنی را غرق خود خواهد کرد. در این بازی شما باید تلاش کنید تا با تقلید آکورد ریتم موزیک های موردعلاقه تان از هنرمندان محبوب، رکورد بزنید و بازی کنید. تنها کافی ست موزیک را پلی کنید و به آن گوش بدهید و همزمان به بازی ساده و اما سرگرم کننده بپردازید.در این بازی شما تلاش می  کنید تا با موسیقی یک سیاره را به تکامل و شادی برسانید. برای اینکار تنها نیاز است تا موزیک ها را با طول موج مناسب تکرار کنید و باعث رقصیدن شهروندان سیارتان شوید. اگر بتوانید شهروندان خودتان را خوشحال و شاد کنید، به حاکم این سیاره زیبا و پر از هارمونی بدل خواهید شد.

دانلود Groove Planet 2.0.6 – بازی موزیکال تکامل سیاره اندروید

همچنین باید مراقب بیگانگانی که در تلاش برای دزدیدن شهروندانتان هستند، باشید. این بیگانگان تلاش می کنند تا با دزدیدن شهروندان شما، از تکامل سیاره تان جلوگیری کنند و جهان را بار دیگر در سکوت و تاریکی فرو ببرند. با ضربات موسیقی به جنگ با بیگانگان ظالم بپردازید و به یک قهرمان موزیکال بدل شوید. گرافیک این بازی بسیار هیجان انگیز و با کیفیت است و همین تجربه این بازی را دوچندان جذاب تر و منحصر به فرد خواهد کرد. اگر به دنبال یک بازی موزیکال متفاوت و با کیفیت هستید، این بازی می تواند بهترین انتخاب برای شما باشد.

اجرا این بازی بدون نیاز اتصال به اینترنت است. پس اگر در روز زیاد به انتظار می نشینید یا شغلی استرس زا دارید، همین حالا بازی Groove Planet را دانلود کنید تا نه تنها حوصله تان دیگر سر نرود، بلکه هیجان و سرزندگی به زندگیتان تزریق خواهید کرد.این بازی به گوگل پلی متصل خواهد شد تا با کسب امتیازات، رتبه جهانی گیم شما ارتقا پیدا کند. رتبه این بازی در گوگل پلی با محبوبیت ۴٫۵ از ۵ بوده است.