Idle Park Tycoon  بازی تفریحی و جذاب است که به شما در تبدیل شدن به یک مدیر با تجربه کمک خواهد کرد. تفریحگاه رویایی خود را بسازید.در این بازی شما به استخدام کارگران و مسئولین می پردازید. می توانید مدیران با تجربه ای را استخدام کنید تا در کنار کار آفرینی و ارائه نقشه هایی برای بهبودی تفریحگاه تان، به شما در آموزش و مدریت بهتر کمک کنند. در این بازی همه چیز دربرابر نظم، کوشش، پشتکار، مدریت و آشنایی ست. شما باید تلاش کنید با در ارتباط بودن با مشتریان، از سلایقمتفاوت آشنا شوید تا با ایجاد و یا ارتقا مکان های مختلف در تفریحگاه تان آن ها را از خود راضی سازید و از امتیازات بیشتری برخوردار شوید. با کسب این امتیازات، کار شما نیز توسعه می یابد و به رویا خود که ساخت بزرگترین و هیجان انگیز تفریحگاه جهانی ست، نزدیک تر خواهید شد.

دانلود Idle Park Tycoon 1.0.3 – بازی مدیریت پارک تفریحی اندروید

در این بازی تلاش شده تا با بازسازی و شبیه ساز یموقعیت های مختلف، مثل چالش های مدریتی، نارضایی کارمندان و یا خرابی وسایل، شما را به یک تجربه ناب از مدریت دعوت کند. با بازی هرچه بیشتر این بازی شما تجربه بیشتری از مدریت و موانع پیدا خواهید کرد و همچنین سرگرم می شوید و می توانید از گرافیک شبیه سازی شده آن بسیار لذت ببرید. تمام تلاشتان را بکنید تا هم تمامی گردشگران از تفریحگاه شما راضی باشند و بهشان خوش بگذرد، و هم تفریحگاهتان توسعه یابد و به رویا خود برسید.

اجرا این بازی بدون نیاز اتصال به اینترنت است. پس اگر در روز زیاد به انتظار می نشینید یا شغلی استرس زا دارید، همین حالا بازی Idle Park Tycoon را دانلود کنید تا نه تنها حوصله تان دیگر سر نرود، بلکه هیجان و سرزندگی به زندگیتان تزریق خواهید کرد.این بازی به گوگل پلی متصل خواهد شد تا با کسب امتیازات، رتبه جهانی گیم شما ارتقا پیدا کند. رتبه این بازی در گوگل پلی با محبوبیت ۳٫۷ از ۵ بوده است.