Brainzzz یک بازی پازلی فوق العاده مهیج است که با استفاده از رنگ های سرزنده معماهای چالش برانگیزی برای شما فراهم ساخته است. این بازی مهیج ساخته شده توسط استدیو بازیسازی wawagames است. در این بازی شما هزاران مرحله و مینی گیم های متفاوت در سبک بازی های معمای دارید. این مراحل به شکل طبقاتی دسته بندی شده اند تا شما دسترسی راحتی به آن ها داشته باشید. در واقع این بازی یک پکیج کامل از انواع و اقسام بازی های کوتاه و فکری در کنار هم هستند. شما می توانید هر بازی فکری که دوست دارید را انتخاب کنید تا در هر زمانی بازی کنید. این بازی ها می توانند بازی های مکعبی، عددی، پازلی، ماریپچ و اتصال کردن باشد.

دانلود Brainzzz 3.3.2 – بازی پازلی فکری فوق العاده هوش اندروید

همچنین استفاده از یک گرافیک با رنگ های ملایم اما سرزنده می توانند در کنار تمرکز و فکر کردن، برای شما یک آرامش خوبی را به ارمغان بیاورد. تنها کافی ست این بازی مهیج را دانلود کنید تا به یک آرشیو کامل از اقسام بازی های فکری دست بیابید. با کمک این بازی های فکری شما یاد می گیرید چگونه در هر زمان و هر مکانی تمرکز کنید و تمام حواستان را متمرکز به یک مسئله کنید. اگر از به سختی می توانید تمرکز کنید، این بازی می توانند به شما برای کسب مهارت دقت و تمرکز کمک کند.

اجرا این بازی بدون نیاز اتصال به اینترنت است. پس اگر در روز زیاد به انتظار می نشینید یا شغلی استرس زا دارید، همین حالا بازی پازلی و فکری مهیج Brainzzz را دانلود کنید تا نه تنها حوصله تان دیگر سر نرود، بلکه هیجان و سرزندگی به زندگیتان تزریق خواهید کرد.این بازی به گوگل پلی متصل خواهد شد تا با کسب امتیازات، رتبه جهانی گیم شما ارتقا پیدا کند. رتبه این بازی در گوگل پلی با محبوبیت ۳٫۹ از ۵ بوده است