Adblock Browser for Android برنامه ای ست که حفاظت و ایمنی شما را در جایگاه اول قرار میدهد و شما را از شر تبلیغات رها می سازد.در این برنامه شما هم از لحظات ویروس و بدافزار محافظت خواهید شد و هم از تمامی مزاحمت های گشت و گذار اینترنتی رها می شوید. مطمئناً برای شما پیش آمده که هنگام گشت و گذار در سایت، به خاطر وجود پاپ آپ ها زرق و برق دار و چشمک زن، و یا باز شدن چندین صفحه بیخودی و تبلیغاتی ، در خواندن مطالب دچار مشکل شده باشید و یا زمان زیادی را صرف از بین بردن این تبلیغات کرده باشید. همچنین د رسایت های محبوب ویدئو و فیلم، مثل یوتیوب و ویمو، هر چند دقیقه یک باز تبلیغاتی نسبتاً طولانی و حوصله سر بر اجرا می شود که همه ممکن است باعث تداخل و دردسر برای شما شود.

دانلود Adblock Browser for Android 3.4.5 – برنامه مرورگر ضد تبلیغ اندروید

شما با کمک این برنامه محبوب و کاربردی، از امنیت در گشت و گذار های اینترنتی برخوردار خواهید شد و با خیال جمع از هر نوع تبلیغ بیهوده، بد افزار ها و ویروس ها، به جمع آوری اطلاعات مشغول خواهید شد. همچنین می توانید فیلم های خودتان را بدون توقف و تبلیغات آزار دهنده تماشا کنید و از این تماشا بی وقفه لذت ببرید. در این برنامه شما می توانید از ذخیره حافظه سرچ های خود جلوگیری کنید تا بدون استرس ثبت به گشت و گذار در اینترنت بپردازید.

Adblock Browser for Android بر اساس برنامه محبوب و موتور جستجو کروم تهیه شده شده و به شما امکان شخصی سازی هر چه بیشتر سرچ ها را می دهد. همچنین می توانید تبلیغات بلاک شده و بلاک نشده را دسته بندی کنید تا در صورتی که به یک سری تبلیغات نیاز دارید، از آن ها بهره ببرید و بتوانید آن ها را به راحتی پیدا کنید.این برنامه با استفاده آسان و کارایی خود توانسته به یکی از بهترین برنامه های بلاک تبلیغات بدل شود.