Funny Farm match 3 یک بازی زیبا و فانتزی ست که توانسته با آیتم های سالم و بامزه خود،به یکی از بازی های محبوب پازلی بدل شود. در این بازی شما باید تلاش کنید تا انواع و اقسام میوه و سبزیجات را در کنار هم به شکل حداقلی سه تایی جورچین کنید تا بسته بندی مناسب ، برای مشتری ساخته شود و کالا و محصولات خودتان را به بهترین شکل به فروش برسانید. شما می توانید این آیتم ها را به شکل افقی یا عمودی، در ردیف و ستون، جوریچین کنید و از نور های سرزنده آیتم ها لذت کافی را ببرید. طراحی این بازی کارتونی و بامزه است و همین یک تجربه منحصر به فرد را برای بازیکن خود به ارمغان آورده است.

دانلود Funny Farm match 3 1.53.0 – بازی پازلی رنگارنگ اندروید

به محض ورود در این بازی، تبدیل به یک کشاورز حرفه ای و با مهارت خواهید شد که تلاش می کند تا به یکی از بهترین کشاورز های دنیا تبدیل شود و با فروش محصولات سالم و ارگانیک خود، بیزینس و کار خودش را توسعه دهد. این کشاورز زحمت کش از آیتم های سرد و بی روح مانند جواهرات دوری می کند و به جای استفاده از تنقلات مضرر و آسیب زننده، شما را به چیدن میوه ها دعوت می کند.همچنین میتوانید با دوستان خودتان به رقابت بپردازید و تلاش کنید تا رکورد دیگر رقبا را بشکنید.

با پیروزی در هر مرحله و کسب امتیازات میتوانید برای کارکتر محبوبتان لباس و وسایل بخرید و یا با ارتقا قدرتش او را به بالای صدر جدول کارکتر های قدرتمند برسانید. اجرا این بازی بدون نیاز اتصال به اینترنت است. پس اگر در روز زیاد به انتظار می نشینید یا شغلی استرس زا دارید، همین حالا بازی Funny Farm match 3 را دانلود کنید تا نه تنها حوصله تان دیگر سر نرود، بلکه هیجان و سرزندگی به زندگیتان تزریق خواهید کرد.این بازی به گوگل پلی متصل خواهد شد تا با کسب امتیازات، رتبه جهانی گیم شما ارتقا پیدا کند. رتبه این بازی در گوگل پلی با محبوبیت ۴٫۵ از ۵ بوده است.