Idle Oil Tycoon بازی است که به شما امکان ساخت و توسعه امپراطوری نفتی و بیزینسی خودتان را خواهد داد. تنها باید تلاش کنید و صبور باشید. این بازی که توسط استدیو بازی سازی بریتانیایی یعنی Gismart ساخته شده، توانسته با تلفیق بازی های مدیریتی با بازی های شبیه سازی شده، به یک موفقیت و محبوبیت خوبی در بین گیمر ها دست پیدا کند. در این بازی شما تنها کافی ست زمین های خوبی را برای تاسیس معدن پیدا و خریداری کنید تا با کارگذاری ماشین و ابزارات لازمه، به استخراج نفت و طلا سیاه دست بزنید. هر چه بیشتر نفت سیاه استخراج کنید و در بازار جهانی به فروش برسانید، از امتیازات بیشتری برای توسعه و رشد بیزینس خودتان برخوردار خواهید شد. به یکی از غول های اقتصادی و بیزینسی تبدیل شوید .

دانلود Idle Oil Tycoon 4.7.3 – بازی مدیریتی تاجر نفتی اندروید

برای پیروزی در این بازی به صبر و استراتژی نیاز دارید. شما باید وضعیت و قیمت نفت را در بازار جهانی پیشبینی کنید و از هرگونه ضرر اقتصادی جلوگیری کنید. بهتر است که در ابتدا بازی تصمیم خودتان را برای تخصص حیطه کاری تان مشخص کنید تا با پولی که در دست دارید در همان راستا زمین و معدن خریداری کنید و مجبور به فروش معدن های نامربوط نشوید. البته در صورتی که معدنی را اشتباهاً و یا با ضرر خریداری کردید می توانید به بانک خودتان بفروشید و پول خوبی برای تاسیس معدن های بعدی به دست بیاورید.

اجرا این بازی بدون نیاز اتصال به اینترنت است. پس اگر در روز زیاد به انتظار می نشینید یا شغلی استرس زا دارید، همین حالا بازی Idle Oil Tycoon را دانلود کنید تا نه تنها حوصله تان دیگر سر نرود، بلکه هیجان و سرزندگی به زندگیتان تزریق خواهید کرد. این بازی به گوگل پلی متصل خواهد شد تا با کسب امتیازات، رتبه جهانی گیم شما ارتقا پیدا کند. رتبه این بازی در گوگل پلی با محبوبیت ۴٫۱ از ۵ بوده است.