Ninja Hero بازی در سبک بازی های اکشن و آرکید است که به کمک گرافیکی بی نظیر و مهیج شما را وارد افسانه های مهیج ژاپنی خواهد کرد. این بازی ساخته شده توسط استدیو بازیسازی محبوب هنگ کنگی یعنی Ivy است که تجربه بسیاری در ساخت بازی های اکشن و آرکید دارد. در این بازی شما غرق در دنیایی با گرافیک قوی و بی نظیر خواهید شد، پس خودتان را برای این جهان پر از خشونت و صحنه های هولناک آماده کنید. شما اهل روستایی هستید که تمام مردم آن نینجا هایی حرفه ای هستند و از همین رو هرگز کسی به آن حمله نکرده و رنگ جنگ و خشونت را به خود ندیده. اما روزی یک سازمان مخفی باعث تغییر عقیده مردم شده و تمام آن ها را به خلافکارانی بی رحم و ظالم بدل کرد و روستا شما دچار بی عدالتی و تاریکی شده است.

دانلود Ninja Hero 1.1.0 – بازی اکشن نینجای قهرمان اندروید

پس از آرشیو کامل سلاح هایی که در اختیار شما قرار داده می شود، سلاح متناسب خودتان را انتخاب کنید و با آن به جنگیدن و تلاش برای پیروزی خبر بجنگید. در این بازی شما راهی یک ماجراجویی خطرناک اما مهیج می شوید تا راز پشت پرده را در یابید. چه کسی پشت این سازمان مخفی خطرناک است؟ قصد این سازمان چیست و چرا روستا شما را برای نابودی انتخاب کرده اند؟ هرچه در مبارزات بیشتری پیروز شوید، جواب سوالات بیشتری را خواهید یافت.خودتان را برای نینجا شدن آماده کنید.

اجرا این بازی بدون نیاز اتصال به اینترنت است. پس اگر در روز زیاد به انتظار می نشینید یا شغلی استرس زا دارید، همین حالا بازی Ninja Hero را دانلود کنید تا نه تنها حوصله تان دیگر سر نرود، بلکه هیجان و سرزندگی به زندگیتان تزریق خواهید کرد.این بازی به گوگل پلی متصل خواهد شد تا با کسب امتیازات، رتبه جهانی گیم شما ارتقا پیدا کند. رتبه این بازی در گوگل پلی با محبوبیت ۴٫۰ از ۵ بوده است.