Tap Tap Trillionaire – The Last Quarter یکی از بازی های محبوب و هیجان انگیز در سبک بازی های کلیکی ست که شما رابه یک تریلیونر بدل خواهد کرد.آیا تا حالا خواستید به یکی از ثروتمند ترین و پولدار ترین آدم جهان تبدیل شوید؟ این بازی به شما کمک می کند تا به تمامی این خواسته ها برسید. در این بازی شما یک شرکت برای خودتان تاسیس می کنید و سپس دست به استخدام کارمندانتان خواهید زد. شما باید با یک نقشه از پیش تعیین شده و دیدگاه باز از آینده، تلاش کنید تا از تمامی موانع عبور کنید و ثروت و شهرت خودتان را هرچه بیشتر توسعه دهید. در ابتدا باید از اداره ای که در آن کار میکنید بیرون بیایید تا وقت و زمان لازم را برای شروع کار شخصی خودتان داشته باشید.

دانلود Tap Tap Trillionaire 1.25.6 – بازی کلیکی تریلیونرها اندروید

حالا وقت آن رسیده تا با مدیریت درست، با استفاده از پول اندک پس اندازتان این بیزینس را به راه بیاندازید تا امپراطوری مالی شما شکل بگیرد. کارمندان خودتان را با دقت و ظرافت انتخاب کنید تا از کاری بودن آن ها اطمینان حاصل کنید. سهام تان را خرید و فروش کنید، شرکتتان را تزئین کنید و آن را به یک اداره شیک و درست حسابی بدل کنید. این بازی با استفاده از گرافیک پیکسلی توانسته یک حس نوستالژی فوق العاده را برای گیمر و بازیکن خود رقم بزند.

اجرا این بازی بدون نیاز اتصال به اینترنت است. پس اگر در روز زیاد به انتظار می نشینید یا شغلی استرس زا دارید، همین حالا بازی Tap Tap Trillionaire – The Last Quarter را دانلود کنید تا نه تنها حوصله تان دیگر سر نرود، بلکه هیجان و سرزندگی به زندگیتان تزریق خواهید کرد.این بازی به گوگل پلی متصل خواهد شد تا با کسب امتیازات، رتبه جهانی گیم شما ارتقا پیدا کند. رتبه این بازی در گوگل پلی با محبوبیت ۴٫۶ از ۵ بوده است.همین حالا به یکی از بزرگترین بیزینس من ها دنیا گیمر ها بدل شوید.