Restaurant Renovation یک بازی پازلی و مدیریتی جذاب است که به شما امکان برآورده کردن و واقعی ساختن رویا رستوران داشتن را خواهد داد. این بازی که ساخته شده توسط یک استدیو بازی سازی هنگ کنگی یعنی ZYMOBILE LIMITED توانسته با تلفیق بازی های مدریتی با بازی های پازلی، یک بازی با کیفیت و جذاب را یه گیمر ها ارائه دهد. شما در نقش دختری زیبا و سرزنده به نام جوزی هستید که دایی سرآشپز با سابقه ای درخشان دارید. اما دایی شما بخاطر مدریت بد و سری اشتباهاتی، رستوران خود را از دست داده و نزدیک است به طور کامل ورشکست شود. شما به عنوان خواهر زاده او نمیتوانید دست روی دست بذارید و تصمیم گرفتید تا به او کمک کنید تا بار دیگر رستوران خود را بسازد و موفق شود.

دانلود Restaurant Renovation 3.2.22 – بازی پازلی بازسازی رستوران اندروید

شما با در کنار هم گذاشتن آیتم ها به شکل حداقل سه تایی از امتیازات خوب و بالایی برخوردار خواهید شد که به شما امکان تغییر دکوراسیون، بازسازی و تبلیغ رستورانتان را خواهد داد. برای رسیدن به رویا و هدف خودتان یک شغل خانوادگی موفق و مهیج است، باید بسیار تلاش کنید و کوشا باشید.فکر میکنید می توانید تمام تکنیک های آشپزی و مدریتی را به نحو احسن یاد بگیرید و به دایی خود کمک کنید؟ پس بجنگید و امتیازات لازمه را کسب کنید تا با تغییر دکوراسیون به سلیقه و سبک خودتان، بار دیگر این رستوران مخروبه را به یک رستوران شیک و پنج ستاره بدل کنید.

اجرا این بازی بدون نیاز اتصال به اینترنت است. پس اگر در روز زیاد به انتظار می نشینید یا شغلی استرس زا دارید، همین حالا بازی Restaurant Renovation را دانلود کنید تا نه تنها حوصله تان دیگر سر نرود، بلکه هیجان و سرزندگی به زندگیتان تزریق خواهید کرد.این بازی به گوگل پلی متصل خواهد شد تا با کسب امتیازات، رتبه جهانی گیم شما ارتقا پیدا کند. رتبه این بازی در گوگل پلی با محبوبیت ۴٫۴ از ۵ بوده است.