Zombieland: AFK Survival بازی نقش آفرینی مملو از صحنه و جلوه های ویژه و اکشن است که شما را ساعت ها سرگرم کشتن زامبی های خونخوار خواهد کرد.این بازی که ساخته شده توسط استادیو بازیسازی Sony Pictures Television است توانسته با اقتباس از فیلم هیجانی و سینمایی Zombieland که با نام Zombieland: Double Tap اکران شده، طرفداران زیادی پیدا کند و به یکی از بازی های محبوب در سبک بازی های اکشن بدل شود.در این بازی شما به آینده آمریکا خواهید رفت. زمانی که تمام دنیا درگیر یک نشت ویروس بیو شیمیایی شده. این ویروس انسان ها را به موجوداتی نیمه مرده و زامبی شکل تبدیل می کند. بجز شما و چندی دیگر از انسان ها، کسی از این ویروس جان سالم به در نیاورده.اگر همین حالا اسلحه تان را به دست نگیرید و به سمت زامبی ها حمله ور نشوید، مطمئن باشید جهانتان به دست آن ها خواهد افتاد.

دانلود Zombieland: AFK Survival 4.0.3 – بازی اکشن سرزمین زامبی ها اندروید

این بازی تمامی حملات و مبارزات را از یک نمای نزدیک با گرافیکی فوق العاده و ظریف نشان می دهد. این حملات به طوری هیجان انگیز و مهیج هستند که آدرنالین را در تمامی رگ های خونی تان حس خواهید کرد و از این حس، شاد خواهید شد. باید تلاش کنید با یک دفاع و حمله تکنیکال و حرفه ای، در این جهان خطرناک و بی رحم زنده بمانید و به یک قهرمان بدل شوید.

اجرا این بازی بدون نیاز اتصال به اینترنت است. پس اگر در روز زیاد به انتظار می نشینید یا شغلی استرس زا دارید، همین حالا بازی Zombieland: AFK Survival  را دانلود کنید تا نه تنها حوصله تان دیگر سر نرود، بلکه هیجان و سرزندگی به زندگیتان تزریق خواهید کرد.این بازی به گوگل پلی متصل خواهد شد تا با کسب امتیازات، رتبه جهانی گیم شما ارتقا پیدا کند. رتبه این بازی در گوگل پلی با محبوبیت ۴٫۵ از ۵ بوده است.