Sonic Forces شما را به نبردی درباره سرعت می برد. در این بازی شما در نقش یکی از محبوب ترین کارکتر گیمر ها یعنی Sonic است که به رقابت با دیگران می پردازد. شما باید تلاش کنید تا نه تنها با سرعت هر چه تمام تر از تمامی موانع و مشکلات عبور کنید بلکه باید با سه رقیب دیگر مسابقه دهید و برای بدست آوردن رتبه اول و پیروزی ، تلاش کنید. تمامی این رقبا بازیکنان واقعی و حقیقی هستند که از تمامی نقاط جهان وارد این بازی می شوند تا به رقابت بپردازند و برای سعود به صدر جدول تلاش کنید. شما باید سعی کنید تا از تمامی موانع به بهترین شکل عبور کنید تا سرعتتان کم نشود. اگر سرعتتان کم شود هر لحظه ممکن است رقیب شما، جلو بزند و همین باعث شکست و زوال شما خواهد شد.

دانلود Sonic Forces 4.25.1 – بازی سونیک و دوستان: جنگ سرعت اندروید

شانس خودتان را با تمرکز و دقت بالا ببرید. هر چه بیشتر بتوانید حواس خودتان را بر روی بازی متمرکز کنید، امکان پیروزی بیشتر خواهد شد و از همین جهت، امکان خطا و کاهش سرعت کمتر می شود. فکر میکنید شما میتوانید لقب سریع ترین سونیک را بدست بیآورید؟ برای به دست آوردن این لقب با تمامی گیمر های جهانی ماهر و با تجربه به مبارزه بپردازید و پیروزی و موفقیت را ازان خود کنید.

با پیروزی در هر مرحله و کسب امتیازات میتوانید برای کارکتر محبوبتان لباس و وسایل بخرید و یا با ارتقا قدرتش او را به بالای صدر جدول کارکتر های قدرتمند برسانید.اجرا این بازی نیازمند اینترنت است و همین شما را برای یک رقابت آنلاین و حقیقی آماده خواهد کرد. اگر از بازی با هوش مصنوعی و برنامه ریزی خسته شده اید و می خواهید خودتان را با گیمر های با تجربه و واقعی محک بزنید قطعا بازی آرکید محبوب Sonic Forces بهترین انتخاب برای شما خواهد بود.