Days Bygone – Castle Defense یک بازی با گرافیک نوستالژیک و هنری ست که شما را وارد دنیایی اکشن و جنگنده و وارد میکند تا از قلعه خود محافظت کنید. این بازی زیبا و هیحان انگیز ساخته شده توسط استادیو بازی سازی نو پا سنگاپوری یعنی است Frivolition که در ساخت بازی های اکشن و .. از تبحر خوبی برخوردار است. در این بازی که از یک گرافیک نوستالژی و پیکسلی استفاده شده، شما باید تلاش کنید تا از قلعه و برج خودتان در برابر یک موج نامتناهی دشمنان محافظت کنید. در صورتی که دیوار دفاعی شما شکسته شود تمام مردمان روستا شما غارت خواهند شد و هیچ کس زنده نخواهد ماند. زندگی هزاران مردم در دست شماست. فکر میکنید تا چه حد و تا کجا میتوانید از این روستا دفاع کنید و یک قهرمان بمانید؟

در ملاک این بازی ابدی و بی انتها در رکورد و میزان تحمل شماست. هرچه بیشتر دوام بیاورید، به بالای جدول صعود خواهید کرد. خودتان را به چالش بکشید و بدون ذره ای خستگی به رقابت با دیگر بازیکنان بپردازید. تلاش کنید رکورد خودتان را بکشنید . هرچه بیشتر تحمل کنید و دفاعتان قوی تر باشد از امتیازات بیشتری برخودار خواهید شد که به شما اجازه ارتقا برج دفاعی و دیوارتان را خواهد داد. شما باید آنقدر این بازی را ادامه دهید تا به یک دیوار دفاعی خارق العاده برسید که هیچ دشمنی توانایی شکستن و نفوذ بر آن را نداشته باشد.

دانلود Days Bygone – Castle Defense 1.38.1 – بازی اکشن روزهای قدیمی اندروید

اجرا این بازی بدون نیاز اتصال به اینترنت است. پس اگر در روز زیاد به انتظار می نشینید یا شغلی استرس زا دارید، همین حالا بازی Days Bygone – Castle Defense را دانلود کنید تا نه تنها حوصله تان دیگر سر نرود، بلکه هیجان و سرزندگی به زندگیتان تزریق خواهید کرد.این بازی به گوگل پلی متصل خواهد شد تا با کسب امتیازات، رتبه جهانی گیم شما ارتقا پیدا کند. رتبه این بازی در گوگل پلی با محبوبیت ۴٫۳ از ۵ بوده است.