Cell to Singularity بازی سرگرم کننده و آموزشی ست که برای هر سن و سالی مناسب است و تمامی حقایق را درباره تکامل و آفرینش به شما خواهد گفت. این برنامه آموزشی با گرافیک سه بعدی و واقع گرایانه خود هر فردی را مجذوب خواهد کرد. با استفاده از موسیقی حماسی و صحنه ها و روایت های جذاب از تاریخ، تمامی اطلاعاتی که به شما گفته می شود به یادتان خواهد ماند. کافی ست این برنامه را دانلود کنید تا تاریخ و آغاز حیات را از ۴٫۵ میلیارد سال پیش تعقیب کنید تا به زندگی امروزی برسید.همچنین در این برنامه تئوری ها و پیشبینی های جذابی درباره دنیا آینده و فردا نوشته شده که شما با کلیک کردن بر روی آدم های فضایی و فضاپیما ها، از آن ها نیز با خبر خواهید شد و یاد می گیرید.

دانلود Cell to Singularity 6.34 – بازی شبیه سازی سلول تا سینگولاریتی اندروید

این برنامه برای کسانی که دوست دارند همه چیز را درباره تاریخ بدانند بسیار مناسب است. شما با این برنامه درباره تکامل های حیوانی و بشری، انقراض ها، و حتی انقلاب های صنعتی خواهید خواند. استفاده از مکانیزم زیبا و پر جزئیات باعث می شود تا تمامی این توضیحات و حقایق، به خوبی در ذهن شما حک شوند و از یادتان نروند. شما با بلد بودن فقط مقدار کمی انگلیسی می توانید به تمامی این اطلاعات دست پیدا کنید. تمامی نوشته ها ساده و واضح هستند و از هیچ اصطلاحای استفاده نشده.حتی پس زمینه و بک گراند این برنامه بسیار هنری و زیباست و المنت های داخل آن از رنگ های سرزنده و شادی بهره می برند.

اجرا این بازی بدون نیاز اتصال به اینترنت است. پس اگر در روز زیاد به انتظار می نشینید یا شغلی استرس زا دارید، همین حالا بازی Cell to Singularity را دانلود کنید تا نه تنها حوصله تان دیگر سر نرود، بلکه هیجان و سرزندگی به زندگیتان تزریق خواهید کرد و همه چیز را درباره آفرینش و تکامل یاد خواهید گرفت.