Google Docs یک برنامه بسیار کاربردی خصوصاً برای نوشتار و تایپ کردن است، که توانسته با کاربری میلیونی خود، به یک رقیب سرسخت با مایکروسافت بدل شود. در این برنامه شما امکان ذخیره کردن و به اشتراک گذاشتن تمامی فایل های نوشتاری خود هستید. به طوری که تنها کافی ست یکی از نوشتار هایتان را با این فرمت برای شخصی بفرستید تا او به شکل انلاین و بدون نیاز استفاده از حجم گوشی و رایانه خود، آن را ویرایش سازد و سپس با ذخیره آن، شما با ورود دوباره به فایل نوشتاری خود، سندی ویرایش شده را تحویل می گیرید. این برنامه خصوصاً برای کار های اداری و یا گروهی بسیار کاربرد خواهد داشت. خصوصاً اگر از پیام رسان جیمیل برای انتقال برنامه های خود استفاده می کنید، میتوانید از امکانات این برنامه مفید، بیشترین سود را ببرید.

دانلود Google Docs 1.24.122.00.90 - برنامه رسمی اسناد گوگل برای اندروید

در این برنامه شما می توانید به آسانی اسناد ورد مایکروسافت را ویرایش، ایجاد و ذخیره کنید. می توانید تمامی اسناد را با فشردن چند گزینه، به اشتراک بگذارید. تمامی اسناد هم بر روی گوشی و هم بر روی رایانه قابل خواندن و اجرا هستند و نیازی به برنامه منحصر به فردی نخواهند داشت. این استناد را با هر وسیله هوشمندی می توانید ویرایش کنید. همچنین تمامی اطلاعات در یک سرور قوی و قدرتمند ذخیره و شده و از محفوظ بودن آن ها میتوانید خاطر جمع باشید.

گرافیک ساده و کاربردی این برنامه استفاده از آن ها را به راحت ترین و اسان ترین حد امکان رسانده و با هر سن و سالی می توان از آن استفاده کرد. همچنین میتوان متن ها را نه به شکل نامحسوس بلکه به شکل کامنت و نظر تغییر داد و برای فرستنده ایرادات را شرح داد و… این برنامه بدون تبلیغ و مسائل جانبی ست و از همین رو به یکی از بهترین برنامه های کاری برای اسناد و نوشتار بدل شده.