InColor – Coloring Books دفترچه مجازی رنگ آمیزی ست که استرس  اضطراب را از شما دور می سازد و آرامش را بار دیگر با رنگ های زنده و شاد خود به شما هدیه می دهد. در این برنامه آرشیو کاملی از بهترین و رنگ های متفاوت در اختیار شما قرار داده می شود تا با کمک این رنگ ها تصویر خودتان را به بهترین شکل رنگارنگ کنید. این رنگ های ممکن است تیره، روشن، ملایم، شاد و یا جیغ باشند. به شما اشیاه و تصاویر از پیش تعیین شده ای نظیر تصاویر ماندالاها ، حیوانات ، پرندگان ، گلها ، پروانه ها ، مردم ، کارتون ها …  داده می شود تا در هر زمان و هر مکان آن ها را رنگ آمیزی کنید.

دانلود InColor – Coloring Books 6.3.0 – دفترچه رنگ آمیزی برای اندروید

از مزیت های این برنامه نسبت به دیگر برنامه های مشابه؛ امکان انتخاب عکس و شئ موردنظر از گالری گوشی ست. تنها کافی ست نقاشی را با مداد بر روی کاغذ بکشید، از آن عکسی بگیرید و سپس به این برنامه آن را بیافزایید تا با انتخاب عکس موردنظرتان، آن را رنگی  کنید. همانطور که می دانید رنگ و نقاشی، دو جز جدا نشدنی برای آرامش روح و سلامت روان است. در صورتی که در طول روز زیاد در معرض انرژی و احساسات منفی قرار میگیرد، این برنامه می توانید بسیار حیاتی و لذت بخش باشد.

تصویر خودتان را انتخاب کنید و با انواع و اقسام رنگ های روغن، آکریلیک و آبرنگ آن ها را زیبا و درخشان کنید. انرژی مثبت بگیرید و آرامش را برای بار دگیر کسب کنید. شما می توانید در هر جا و هر لحظه از این برنامه استفاده کنید تا هنر خودتان را بسازید و سپس با دیگر دوستنتان در دنیا مجازی و شبکات اجتماعی، به اشتراک بگذارید. با دفترچه رنگ آمیزی مجازی InColor – Coloring Books به یک هنرمند واقعی و پر نشاط بدل شوید.