Landlord Tycoon بازی شبیه سازی شده مهیجی از یک زندگی لوکس و اقتصادی ست که برای شما تجربه ای منحصر به فرد را رقم خواهد زد. در این بازی شما قصد دارید تا امپراطوری مالی و اقتصادی خودتان را تاسیس کنید و به یکی از غول های اقتصادی و بیزینس من موفقی بدل شوید. در ابتدا به عنوان یک بیکار فقیر شروع به ریسک می کنید. به شما ۵۰ هزار دلار داده می شود تا با آن تجارت خودتان را شروع کنید. این تجارت می تواند خرید و فروش ملک و یا تجارت و حتی وام دادن به دیگران باشید. فقط مراقب باشید که برشکست نشوید، در این صورت هیچکس نیست که به شما کمک کند.

دانلود  3.0.15 Landlord Tycoon – بازی شبیه سازی مالک سرمایه دار اندروید

با کمک پول های به دست آمده زندگی لوکس و رویایی خودتان را بسازید. به سفر بروید و از زندگی لذت ببرید. در صورتی که قصد دارید یک تجارت را شروع کنید، این بازی با گرافیک واقعگرایانه و شبیه ساز یخودش می تواند بهترین تجربه را برای شما رقم بزند. همچنین می توانید دوستانی در این بازی پیدا کنید تا هم با آن ها شریک شوید و هم به رقابت با آن ها بپردازید. این بازی ست که شما را ساعت ها در خود غرق خواهد ساخت و تجاربی فوق العاده برای شما به ارمغان خواهد آورد.اگر می خواهید امپراطوری مالی خودتان را تاسیس کنید بهتر است همین حالا دست به کار شوید.

با پیروزی در هر مرحله و کسب امتیازات میتوانید برای کارکتر محبوبتان لباس و وسایل بخرید و یا با ارتقا قدرتش او را به بالای صدر جدول کارکتر های قدرتمند برسانید.اجرا این بازی نیازمند اینترنت است و همین شما را برای یک رقابت آنلاین و حقیق آماده خواهد کرد. اگر از بازی با هوش مصنوعی و برنامه ریزی خسته شده ای و می خواهید خودتان را با گیمر های با تجربه و واقعی محک بزنید قطعا بازی شبیه سازی شده و بیزینسی Landlord Tycoon بهترین انتخاب برای شما خواهد بود.