Isoland Full بازی فکری فوق العاده ای ست با داستان فلسفی و مهیج خود شما را ساعت ها غرق در دنیا گرافیکی و خوش ساخت خود خواهد کرد. این بازی ساخته شده توسط استادیو بازی سازی cottongame که با دقت و تمرکز بسیار بر روایت و گرافیک بازی توانسته به یکی از بازی ها فکری و ماجراجویی محبوب بدل شود.در این بازی شما در یک جزیره دور افتاده مشغول تحقیق هستید. و تلاش می کنید تا سری معما هایی را در کنار هم بگذارید تا به یک نتیجه فلسفی برسید. البته در ابتدا بازی شما متوجه نخواهید شد که دلیل این تحقیقات چیست اما در پایان بازی به نتایج شگفت انگیزی خواهید رسید. جزئیات زیادی و با کیفیت این بازی هر گیمری را به خود جذب می کند و به خوبی می تواند ذهن شما را درگیر خود کند.

دانلود Isoland Full 2.1.4 – بازی فکری فوق العاده ایزولند اندروید

صداگذاری و موسیقی این بازی بسیار با کیفیت است و هیجان را دو چندان خواهد کرد. همچنین پیش بردن این داستان مرموز می تواند ساعت ها شما را مشغول و سرگرم کند. فکر میکنید چه چیزی شما را به این زیر غمگین و همیشه بارانی آورده؟انواع معما ها و پازل ها را حل کنید تا به جواب تمامی سوال هایتان برسید و از پاسخ به دست آورده بهترین نتایج را کسب کنید. این بازی ترجبه ای متفاوت و به یاد ماندنی  را برای شما به ارمغان خواهد آورد.

اجرا این بازی بدون نیاز اتصال به اینترنت است. پس اگر در روز زیاد به انتظار می نشینید یا شغلی استرس زا دارید، همین حالا بازی Isoland Full را دانلود کنید تا نه تنها حوصله تان دیگر سر نرود، بلکه هیجان و سرزندگی به زندگیتان تزریق خواهید کرد.این بازی به گوگل پلی متصل خواهد شد تا با کسب امتیازات، رتبه جهانی گیم شما ارتقا پیدا کند. رتبه این بازی در گوگل پلی با محبوبیت ۴٫۴ از ۵ بوده است.