Shooting Zombie بازی ست درباره یک نشت بیوشیمیایی که در یک شهر رخ داده و تمام مردم آن شهر را به زامبی های خونخوار و خطرناک تبدیل کرده.این بازی اکشن و تفننی توسط استودیو بازی سازی Tokyo ゾンビ ハンター تهیه شده که توانسته با استفاده از صحنه های اکشن و جلوه های ویژه به یک بازی محبوب در بین گیمر ها تبدیل شود. در این بازی شما باید سلاح سرد و یا گرمی که در آرشیو این بازی می توانید انتخاب کنید را به دستتان بگیرید و در شهر حرکت کنید تا با تمام قوا به زامبی ها شلیک کنید و آن ها را از بین ببرید. در صورتی که تمامی زامبی ها را بکشید، شهر به صلح و آرامش باز خواهد گشت و شما به یک قهرمان اسطوره ای بدل خواهید شد.

دانلود Shooting Zombie 1.52 - بازی اکشن تفننی شلیک به زامبی ها اندروید

مکانیزم این بازی آنقدر جذاب و سرگرم کننده است که هرگز نمی تواند قابل پیشبینی شود. شما با عبور از هر مرحله و رفع مشکلات، به مشکلات چالش بر انگیز تر برخورد خواهید کرد که برای رفع آن ها باید بسیار تلاش کنید. این بازی به شما در ارتقا مهارت های نشانه گیری و تمرکز کمک خواهد کرد. شما باید تلاش کنید در این شهر خطرناک و مرگبار پناهگاه امن و مناسبی برای خود پیدا کنید اما این کار به همین سادگی ها نیست و نیاز به رسیک و خطر کردن دارد. با پیدا کردن پایگاه شما بالاخره می توانید یک زندگی امن و آرام را شروع کنید.

اجرا این بازی بدون نیاز اتصال به اینترنت است. پس اگر در روز زیاد به انتظار می نشینید یا شغلی استرس زا دارید، همین حالا بازی Shooting Zombie را دانلود کنید تا نه تنها حوصله تان دیگر سر نرود، بلکه هیجان و آدرنالین به زندگیتان تزریق خواهید کرد.این بازی به گوگل پلی متصل خواهد شد تا با کسب امتیازات، رتبه جهانی گیم شما ارتقا پیدا کند. رتبه این بازی در گوگل پلی با محبوبیت ۴٫۱ از ۵ بوده است.