Cat Simulator – and friends بازی ای سرگرم کننده و بامزه در سبک بازی های شبیه سازی است که به شما اجازه نگه داری از ناز ترین گربه ها را خواهد داد. این بازی که ساخته شده توسط استدیو بازیسازی معروف انگلیسی یعنی mobile apps ltd است، شما را تبدیل به یک گربه دوست واقعی خواهد کرد. استفاده از گرافیک واقگرایانه و با جزئیات، هرچه بیشتر حس سرخوشی داشتن گربه را در شما زنده میکند. همه ما می دانیم که گربه ها در عین حال بامزه بودن بسیار بازیگوش و پر سر و صدا و حتی گاهاً پر دردسر خواهند بود. در این بازی شما میتوانید بهتر این موجودات ملوس را بشناسید. تنها کافی است تا آن ها را به خانه خودتان راه دهید ، غذا دهید، تمیزشان کنید و غذایشان را فراهم سازید.

دانلود Cat Simulator - and friends 5.3.2 - بازی سرگرم کننده گربه بازیگوش اندروید

اتفاقاتی در این بازی می افتد که شما را بخند خواهد انداخت. ممکن است روزی بیایید و گربه تان را در حال موش گرفتن ببینید و یا او را در حالی که وسایل خانه را بهم میریزد و خانه را شلوغ و نامرتب می کند بگیرید و تلاش کنید تا آرام سازید. برای آرام کردن گربه تان شما باید به طور مرتب به او برسید و نیاز هایش را برطرف کنید. با او بازی کنید و سرزنده نگهش دارید تا بار دیگر خانه شما را بهم نریزد و ناراضی نباشد

ماموریت ها بسیاری به شما داده خواهد شد تا با انجام هر یک از آن امتیازات و هدایایی کسب کنید و خانه تان را تزئین سازید.اجرا این بازی بدون نیاز اتصال به اینترنت است. پس اگر در روز زیاد به انتظار می نشینید یا شغلی استرس زا دارید، همین حالا بازی Trucker Real Wheels – Simulator را دانلود کنید تا نه تنها حوصله تان دیگر سر نرود، بلکه هیجان و سرزندگی به زندگیتان تزریق خواهید کرد. رتبه این بازی در گوگل پلی با محبوبیت ۴٫۲ از ۵ بوده است.