Storyngton Hall  شما را به یک اشرافی تمام کمال بدل خواهد کرد، تنها کافی ست آیتم های رنگارنگی را به شکل سه تایی کنار هم جورچین کنید. شما با جورچین کردن هر چه بیشتر این آیتم های زیبا و خوشگل ، هدایای بیشتری کسب خواهید کرد که با آن ها به شما فرصت بازسازی دوباره عمارت مخروبه و قدیمی تان داده خواهد شد. همچنین می توانید لباس های زیبا بخرید و مو کارکتر خودتان را تغییر دهید تا بیش از پیش زیبا و فریبنده شوید.شما باید با کمک نور های روشن و جادویی این آیتم های سه تا ۶ تایی را از بین ببرید و وسایل لوکس بیشتری را آنبلاک کنید. حتی می توانید به وسعت زمین خودتان بیافزایید و آن را به یک امپراطوری بدل کنید. همه چیز بسته به خواسته شما دارد.

دانلود Storyngton Hall 98.5.1 – بازی پازلی عمارت استورینگتون اندروید

این بازی که توسط استدیو بازیسازی قبرسی یعنی BIT.GAMES ساخته شده، توانسته با ترکیب داستان های عاشقانه و معمایی، چاشنی از سرگرمی و هیجان را وارد این بازی تلفیقی کند. در صورتی که شما پول کافی به دست بیارید و خانه تان را بازسازی کنید و لباس های زیبا بخرید می توانید دیگر اشرافیان و اربابان را دعوت کنید و مهمانی بگیرید. و حالا فرصتی خواهد بود که ماجراهای عاشقانه و مرموز داشته باشید.شما باید تلاش کنید تا تمامی نگاه ها را خیره به زندگی و چهره خودتان کنید. شما ستاره ای درخشان در بین تمامی اشرافیان دیگر خواهید بود.

همین حالا بازی Storyngton Hall را دانلود کنید تا نه تنها حوصله تان دیگر سر نرود، بلکه زیبایی و هیجان به زندگیتان تزریق خواهید کرد.این بازی به گوگل پلی متصل خواهد شد تا با کسب امتیازات، رتبه جهانی گیم شما ارتقا پیدا کند. رتبه این بازی در گوگل پلی با محبوبیت ۴٫۳ از ۵ بوده است. با دانلود  بازی Storyngton Hall به لاکچری ترین و زیبا ترین دنیایی که تصورش را میکنید وارد خواهید شد تا به یک ملکه خواستنی بدل شوید.